افزایش فالوور در اینستاگرام

افزایش فالور در اینستاگرام

افزایش فالوور در اینستاگرام عموما به دو طریق رایج است، پولی و رایگان در روش رایگان شخص درخواست کننده می تواند بدون پرداخت پولی ظرف دو یا سه هفته فالورهای خود را به مثلا تعداد 1000 برساند؛ ولی در روش پولی می توان با پرداخت پولی به شرکت هایی که در این زمینه خدمات رسانی می کنند به صورت آنی و سریع تعداد فالورها را افزایش داد؛ ولی بهتر است با انجام یک سری کارها خودتان برای افزایش فالور در اینستاگرام اقدام کنید.

برای افزایش فالور در اینستاگرام کافیست به صورت مداوم پست بگذارید به خصوص در زمان هایی که کاربران زیادی از اینستاگرام دیدن می کنند، معمولا کاربران فعال روزانه سه پست در این شبکه اجتماعی نشر می دهند؛ راه دیگر این است چنانچه دارای سایت یا وبلاگی هستند حتما آیکون های شبکه های اجتماعی و مخصوصا اینستاگرام را در سایت تان قرار دهید تا چنانچه کسانی از سایت دیدن کنند با فشردن دکمه اینستاگرام به صفحه کاربری شما متصل شود.

همچنین فراموش نکنید در نقطه مشخصی از سایت یک بنری در اندازه مناسب در اینستاگرام اضافه کنید و ترجیحا روی آن بنویسید مرا دنبال کنید، این پیام باعث جلب نظر بیننده خواهد شد.

نکته مهمی که در مورد افزایش فالور در اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد این است که برخی با وجود اینکه فعالیت می کنند ولی نمی توانند فالورهای زیادی جذب کنند، عده زیادی بر این باورند حتما باید عکس ها را برای اینستاگرام مربعی کنند ولی در واقع چنین قانونی وجود ندارد ممکن است عکسی به صورت افقی یا عمودی با ابعاد مناسب جذاب تر از عکس مربعی باشد؛ بنابراین این خودتان هستند که تصمیم می گیرید چه عکسی انتخاب کنید؛ البته آنچه مهم است خلاقیتی که در خود عکس برای جذب فالور ایجاد می کنید.

جالب است بدانید عده زیادی از افراد به عکس هایی که در آن افراد در خیابان، ملاقات، ویدئو و کلا عکس هایی که تمام یا قسمتی از چهره مشخص باشد، توجه زیادی می کنند. حتی تحقیقات حاکی از این مسئله است که لایک عکس هایی با چهره افراد حدود 38 درصد بیشتر از عکس هایی است که در آن چهره فرد مشخص نیست.

استفاده از رنگ های آبی و زرد در تصاویر برای افزایش فالور در اینستاگرام بسیار کاربردی است. همچنین اگر از توضیحاتی راجب عکس استفاده می کنید سعی کنید در حد معقولی باشد و بتواند توضیح خوبی از عکس را به کاربر ارائه دهد.

در کل استفاده از رنگ های متنوع در افزایش فالور در اینستاگرام کاربرد زیادی دارد ، نتیجه تحقیقات مختلف نشان از همین رنگ ها در محبوبیت تصاویر دارند؛ همچنین عکس هایی که از رنگ های تیره تر تشکیل شده اند در مقایسه با تصاویر مزین به رنگ روشن، کمتر محبوبیت دارند.

البته برای افزایش فالور در اینستاگرام از راهکارهای دیگر مانند به اشتراک گذاری مطالبی که افراد با آن ارتباط برقرار کند و بتواند مشترکاتی با خود را در آن بیابند نیز کارساز است، همچنین نوشتن و تکمیل بیوگرافی خود، طرح سوال در کپشن ها، انتشار پست مرتبا نیز از دیگر راه های افزایش فالور در اینستاگرام محسوب می شود.

 

برای آگاهی از قیمت پکیج ها اینجا کلیک کنید .

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021