افزایش رتبه سایت در الکسا

رتبه سایت در الکسا

رتبه الکسا به سیستم رتبه بندی طراحی سایت ها گفته می شود و بر اساس تعداد بازدیدکنندگان سایتی که نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند، سایت ها را رتبه بندی می کنند.

افزایش رتبه سایت در الکسا باعث بهتر دیده شدن سایت خواهد شد، رتبه سایت در الکسا بر حسب میزان بازدید صفحات و تعداد بازدیدکنندگان در سه ماه گذشته و بر اساس اطلاعات تولبار الکسای کابران تعیین می گردد.

آدرس وب سایت الکسا alexa.com می باشد ، یک وب سایت معتبر می باشد برای رتبه بندی کردن طراحی سایت ها و همین طور برای وبلاگ هایی که ساخته می شوند و از نظر میزان بازدید روزانه و محبوبیت انها را مورد بررسی قرار می دهد و مشخص می کند که هر طراحی سایت تا چه حد در جذب کاربران موفق عمل کرده است و محبوبیت پیدا کرده است.

کاربران زیادی هستند که از آمارهای این سایت استفاده کرده و ان ها را دنبال می کنند تا بتوانند از این طریق یک تخمین برای بازدید طراحی سایت ها بزنند و میزان جذب مشتری را ببینند و بر اساس آن از سایت مورد نظر برای تبلیغات خودشان استفاده کنند. این سایت معتبر این قابلیت را دارد که طراحی سایت یا وبلاگ تان را رتبه بندی کند آن هم در بین کل سایت های موجود در اینترنت و بر اساس معیار های متفاوت.

چگونگی عملکرد الکسا به این صورت است که الکسا می تواند تعداد بازدیدکنندگان و میزان بازدید از صفحات مختلف سایت ها را در یک روز محاسبه نماید. هر کاربری که از تولبار الکسا استفاده می کند می تواند اطلاعات بسیار مفیدی مانند اینکه چه استفاده ای از اینترنت دارد؟ از چه سایت هایی استفاده می کند را کسب کند.

این اطلاعات برای محاسبه تعداد لینک ورودی سایت ها و رتبه جهانی الکسا کاربرد دارد، هر چقدر هم کاربران بیشتر از تولبار الکسا استفاده کنند عملکرد الکسا بهتر و دقیق تر خواهد بود.

برای افزایش رتبه سایت در الکسا باید به نکاتی توجه کرد، اولین مورد بهبود رنکینگ گوگل سایت است با وجود اینکه گفته می شود رتبه الکسا تاثیری در پیچ رنک گوگل وجود ندارد و این سایت ها به صورت مستقل عمل می کنند؛ اما عمده فعالیت هایی که برای بهبود رتبه الکسا سایت انجام می دهند مستقیما بر پیچ رنک گوگل تاثیر می گذارد و معیار مناسبی به حساب می آید.

از نظر کاربران زمانی که مطالب سایت مفید باشد که به بهتر بودن رتبه الکسا کمک خواهد کرد، البته خود سایت الکسا مفید بودن محتوای صفحات را بررسی نمی کند ولی باید توجه داشت بروز و مفید بودن مطالب می تواند رتبه بهتری را برای شما به همراه داشته باشد برای اینکه بازدیدکنندگان بیشتر را به سایت هدایت می کند و از طرفی همین بازدیدکنندگان باعث افزایش رتبه در الکسا می شوند.

برای افزایش رتبه سایت در الکسا لازم است اقداماتی انجام دهید تا رتبه سایت شما در الکسا افزایش یابد. تولبار الکسا را بر روی مرورگر خود و همکارانتان نصب کنید و سعی کنید مطالب مفید و طولانی تری در سایت خود بارگذاری کنید و اگر تبلیغی در سایت می گذارید نهایت دقت را داشته باشید ، لازم است در خود سایت الکسا هویت خود را به عنوان مالک سایت تایید کنید و اطلاعات خواسته شده در سایت را تکمیل نمایید، همچنین از مشتریان یا بازدیدکنندگان خود بخواهید تا به سایت الکسا بروند و در مورد شما نظر دهند، راهی بیابید تا بازدیدکنندگان را تشویق به نصب تولبار الکسا کنید.

برای بررسی رتبه الکسای سایت های مختلف می توان به طور مستقیم به سایت الکسا نیز مراجعه کرد و رتبه الکسای سایت مورد نظر را چک کرد.

سایت الکسا اطلاعاتی در مورد سایت شامل رتبه ترافیکی، تصاویر سایت و لینک هایی که به سایت هدف می رسند را ارائه می دهد. همچنین این سایت با نفوذ خود در وب، اطلاعاتی شامل نحوه استفاده کاربردی از وب را بازگو می کند و با این عمل می گوید در حال حاضر چه چیزی در وب در حال مشاهده است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021