طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی برای قشر مخصوصی از کارفرمایان که انتظارات ویژه ای از طراحی سایت دارند، راه اندازی می شود طراحی سایت اختصاصی همچون برگ شناسایی شخصی معتبری عمل می کند که هر فردی در معرفی خود ممکن است به آن استناد کند.

البته این کارت شناسایی باید دارای ویژگی ها و قابلیت هایی باشد که به درستی معرف دارنده آن باشد. روند کاری برخی از شرکت های معتبری که در زمینه طراحی سایت اختصاصی کار می کنند به این صورت است که بعد از مراجعه حضوری و درخواست کارفرما برای طراحی سایت اختصاصی و مشخص کردن حوزه کاری خود ایده پردازی توسط تیم خبره شرکت شروع می شود در این مرحله کارشناسان شرکت نیازسنجی کامل و جامعی از آنچه مشتری می خواهد انجام می دهند و بعد نظر تخصصی و یا ایده هایی جهت پیشبرد کار می دهند و بعد نوبت به طراحی سایت می رسد که توسط تیم متخصص و خلاق انجام می گیرد و وب سایت طراحی و پیاده سازی می شود، بعد از اتمام کار طراحی سایت اختصاصی سایت قابلیت یک رسانه را خواهد داشت و مطمئنا رونق چشمگیری در کسب و کار یا معرفی خدمات شما اتفاق خواهد افتاد.

طراحی سایت اختصاصی رعایت نکاتی الزامی است تا طراحی سایت کارایی لازم را داشته باشد در اینگونه سایت ها باید محتوای متناسب با ماهیت سایت درج شود. اغلب اینگونه سایت ها با این هدف طراحی می شوند که کلیه اطلاعات از نرم افزارهای داخلی به سایت در کمترین زمان انجام می گیرد. وجود اینگونه سایت ها شناخت مشتریان، مخاطبان و کاربران سایت، تعیین استراتژی وب سایت، تحویل پرونده ها و مطالب مورد نیاز به درج در وب سایت را ممکن می سازد.

 

هدف از طراحی سایت اختصاصی انگیزه مشتریان و کارفرمایان برای پیشبرد اهداف تجاری یا فرهنگی می باشند کسانی که به سفارش اینگونه سایت ها روی می آورند صرفا طراحی سایت اختصاصی را مفید برای پیشبرد اهدا خود می دانند معمولا به لحاظ شکل ظاهری نیز اینگونه سایت ها متفاوت با بقیه سایت ها طراحی می شوند همچنان که برنامه نویسی و تمامی مراحل راه اندازی سایت های اختصاصی کاملا نوآورانه و اختصاصی و سفارشی انجام می گیرد. با طراحی سایت اختصاصی کارفرما می تواند مطمئن باشد سایت در اختیار دارد که در آینده می تواند جای مانور زیادی داشته باشد هر جایی را که بخواهد می تواند تغییر دهد و اطلاعات آن را کم یا زیاد کند.

طراحی سایت اختصاصی با وجود اینکه هزینه بر است، ولی سایت کاملا مطابق با خواسته ها و نیازهای مشتری طراحی و راه اندازی می شود و هر زمانی که کارفرما بخواهد می تواند سایت را با هزینه ای کمتر گسترش دهد.

درطراحی سایت اختصاصی از قالب های آماده استفاده نمی گردد و تمامی قالب ها طراحی و برنامه نویسی می شود همچنین در طراحی این سایت ها از گرافیک بسیار قوی استفاده می کنند؛ در کنار تمامی این ویژگی ها و قابلیت های بارز طراحی وب سایت اختصاصی باید از نظر سئو و بهینه سازی سایت نیز تقویت شود تا به سرعت در صفحات اول تمامی مرورگرها قابل رویت باشد.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021