طراحی سایت شرکتی

شرکت به مجموعه ای گفته می شود که در زمینه تولید یک محصول و یا ارائه خدمات فعالیت دارد. برخی از شرکت ها ممکن است واسطه ای باشند که بصورت واردات و صادرات کالا و محصولات فعالیت دارند. در هر صورت شرکت ها فارغ از نوع فعالیتی که دارند، دارای برند و نام تجاری هستند که باید توسط مشتریان شناخته شود. به هر میزان که شرکت ها در معرفی برند تجاری خود بهتر عمل کنند، میزان فروش و راندمان کاری آنها نیز افزایش می یابد.

با وجود افزایش کاربران اینترنتی و به دنبال آن شکل گیری فضای رقابتی در اینترنت، طراحی وب سایت می تواند در معرفی و تبلیغات نام تجاری شرکت موثر واقع شود. طراحی سایت شرکتی با توجه به موضوع و هدف آن طراحی می شود. چرا که موضوعات شرکت ها متعدد است و با اهداف متمایزی از یکدیگر شکل می گیرند. به عنوان مثال، موضوع و هدف در یک شرکت خدماتی با شرکت ثبت متفاوت است.

برای طراحی سایت شرکت باید به مواردی همچون طراحی گرافیکی قالب سایت، نوع کنترل پنل، پشتیبانی وب سایت، قابلیت های عمومی و ... توجه داشت. به طور کلی در طراحی سایت شرکتی برخی ماژول ها در اولویت قرار می گیرند که عبارتند از:

  • کنترل پنل مدیریتی آسان

زمانی که سایت طراحی می شود باید به گونه ای باشد که مدیران یا سایر پرسنل حاضر در شرکت، بتوانند به راحتی آن را مدیریت کنند. زمان بارگذاری اطلاعات به وب سایت، صفحات جدید ایجاد می شود. بنابراین امکان ایجاد و مدیریت صفحات سایت به تعداد نامحدود، امکان درج عکس ویدیو و فایل در صفحات، مدیریت بلوک های سایت، ایجاد صفحات با آدرس URL  دلخواه و مدیریت منوها و لینک ها و ... از مواردی هستند که در زمان طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیرند.

  • قابلیت عضویت کاربران در سایت

برخی وب سایت ها دارای میزان مشخصی کاربر هستند که در سایت ثبت نام می‎کنند و به عنوان بازدیدکننده های ثابت سایت محسوب می شود. جستجو و مدیریت کاربران از قسمت های مهم طراحی سایت به شمار می رود. اگر این بخش سایت بخوبی تنظیم شده باشد، وبمسترهای مبتدی نیز می توانند سایت را اداره و مدیریت کنند. برای مثال، مدیریت باید هر روز باید اطلاعات کاربران سایت را در قالب فایل اکسل تهیه کرده و عضویت کاربران را تایید کند. از دیگر قابلیت های این قسمت تعیین شرایط و قوانین سایت هنگام عضویت کاربران می باشد که در اختیار بازدیدکننده ها قرار می گیرد.

  • ابزار تنظیم متاتگ ها جهت بهینه سازی سایت SEO

همراستا بودن وب سایت شرکت با الگوریتم های گوگل، یکی از پارامترهای مهم در زمان طراحی سایت است. به همین منظور قرار دادن نقشه سایت RSS/XML، در نظر گرفتن قابلیت Cache تحت سرور و افزایش سرعت پردازش آن، قابلیت پشتیبان گیری از سایت و ... از جمله مواردی است که به بهینه سازی سایت شرکتی کمک می کند.

  • امکانات سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی باید مجموعه ای امکانات در اختیار کاربران قرار بگیرد که عبارتند از:

  • امکان جستجوی پیشرفته محصولات و خدمات
  • در نظر گرفتن بخش مجزا برای بارگذاری اخبار و مقالات
  • معرفی محصولات و خدمات برای کاربران به صورت دسته بندی
  • تعریف فیلدهای سفارشی برای هر یک محصولات به صورت کاملا مجزا
  • درج مکان مشخص برای بارگذاری محتوا در قالب تصویر، ویدیو و متن

طراحی سایت شرکت اگر بر اساس اصول پایه ای و استاندارد های مربوط به سئو و گوگل باشد شرکت می تواند در زمانی کم و کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی اش دست یابد . با داشتن و طراحی سایت شرکتی یک پایگاه مستقل برای خود بسازید و قطعا این سایت یکی از مهمترین انواع طراحی سایت ها است که باید با توجه به تجارت شرکت طراحی شود و با کمک این طراحی سایت میتوان اهداف را اجرا کرد و بر روی کلمات کلیدی شرکت کار کرد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021