طراحی سایت گرافیکی و چاپ

گرافیک سایت و چاپ

طراحی سایت گرافیکی و چاپ جزو طراحی سایت اختصاصی محسوب می شود که در طراحی آن لازم است شرکت های طراحی سایت نهایت دقت را بنمایند، چرا که کارفرمایان این نوع طراحی سایت ها خود از طراحان خبره هستند که به تمامی موارد طراحی استاندارد و زیبا و بدیع آشنایی کامل دارند و از این طراحی سایت گرافیکی و چاپ می خواهند به منظور شناسانیدن هنر خود و البته جذب مشتری استفاده کنند، به عبارتی هدف اصلی این شرکت ها از درخواست طراحی سایت گرافیکی و چاپ ارائه ویترینی از کارها و نمونه های اجرا شده است که کاربر بتواند با توجه به نیاز خود انتخاب کند.

در طراحی سایت گرافیکی و چاپ باید انواع طراحی ها و طبقه بندی درستی از نمونه کارها موجود باشد تا کاربر پس از ورود به آن دچار سردرگمی نشود و بتواند با صرف زمان کمتری به آنچه می خواهد دست یابد.

آشفتگی در صفحه اول باعث دلزدگی و ترک صفحه به وسیله مخاطب می شود گرچه نظرات بسیار متفاوت است ولی در کل باید طراحی و طبقه بندی موارد مختلف در سایت باید به درستی انجام شود.

آنچه بیشتر طراحان و شرکت های طراحی سایت گرافیکی و چاپ باید در نظر بگیرند گنجانیدن دسترسی افراد مختلف از طریق مرورگرهای  مختلف است، اینکه کاربران به سهولت با استفاده از انواع مرورگرها بتوانندطراحی  سایت را باز کنند نکته بسیار مهمی است که باید مدنظر شرکت های طراحی قرار گیرد؛ از سویی امروزه به دلیل استفاده عده زیادی از افراد از تلفن های هوشمند یا تبلت ها باید سایت ها به صورت ریسپانسیو طراحی شوند تا قابلیت لود و باز شدن و سازگاری در انواع تفن های همراه و تبلت را بدون اینکه شکل ظاهری دچار مشکل شود را داشته باشند.

با وجود اینکه گفته می شود ضرورت دارد در طراحی سایت گرافیکی و چاپ از تصاویر با کیفیتی استفاده شود ولی بارگذاری تصاویر با حجم زیاد باعث کندشدن سایت و لود سخت سایت می شود؛ باید در این مورد با پایین آوردن حجم تصاویر و رزولویشن آن تصاویر با حجم مناسبی در سایت بارگذاری کرد.

اینگونه طراحی سایت ها به دلیل کارکرد اصلی آن که به نمایش گذاشتن تصاویر مربوط به نمونه کارهای شرکت است ضرورت ندارد محتواهای بلند بالایی در سایت داشته باشند ؛ بلکه با درج محتوای چند کلمه ای می توان به معرفی خدمات پرداخت و بهتر است که تاکید اصلی بر روی تصاویر باشد چرا که تصاویر گویای ماهیت طراحی سایت خواهند بود.

طراحی سایت گرافیکی و چاپ راه حل مناسب بصری برای تسهیل در ارتباطات ایجاد می کند چرا که به الطبع هر فرد برای ارتباط با هر سایت یا تصویری باید در وهله اول با ان ارتباط بصری برقرار کند.

در این نوع راه اندازی سایت ها باید به طراحی و صفحه آرایی، طراحی هر گونه نشانه و اوراق اداری و انتشاراتیريال طراحی بسته بندی، طراحی پوستر، طراحی تبلیغاتی، طراحی حروف،  تصویرگری، کاریکاتور، طراحی گرافیک متحرک و طراحی گرافیک محیطی پرداخته شود تا مخاطب در مورد دنیای گرافیک و چاپ در وهله اول درک درستی برسد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021