طراحی سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

وب سایت بازرگانی چیست؟
شرکت های بازرگانی که به خرید و فروش و واردات و صادرات کالا مشغول هستند، اقدام به طراحی سایت می کنند. در این صورت سایت آنها باید متناسب با موضوع فعالیت و همچنین محصولات و خدمات آنها طراحی و پیاده سازی شود. استفاده از زبانهای مختلف برای وب سایت، گرافیک و طراحی سایت، استفاده از امکانات ویژه برای وب سایت بازرگانی و ... از جمله مواردی که در طراحی سایت بازرگانی باید به آنها توجه شود.
علاوه بر این قرار دادن امکاناتی از قبیل راه های ارتباطی و فرم های ثبت سفارش، نمایش خدمات، محصولات و کالاها، پرداخت های آنلاین، سیستم ارسال پیام کوتاه برای کاربران، استفاده از ایمیل مارکتینگ و ... نیز در وب سایت های بازرگانی مورد توجه قرار می گیرد که تمامی این موارد در زمان طراحی سایت ایجاد می شود.
• نحوه طراحی سایت بازرگانی و مراکز تجاری
قرار گرفتن طراحی سایت در نتایج جستجو یکی از مهمترین اهداف تمامی طراحی سایت های بازرگانی می باشد. به هر میزان که طراحی وب سایت بازرگانی بیشتر نمایش داده شود، بازدیدکنندگان بیشتری دارد و به تبع این امر، میزان مشتریان نیز افزایش می یابد. به همین منظور توجه به معیارهای موتورهای جستجو برای طراحی سایت بازرگانی اهمیت زیادی دارد. زمانی که وب سایت بازرگانی براساس پارامترهای سئو طراحی شود، می تواند تا 80 درصد در افزایش راندمان کاری شرکت تاثیرگذار باشد. بنابراین بردای طراحی وب سایت بازرگانی موفق باید به نکات زیر توجه داشت.


1- توانایی بازاریابی جهانی
موفقترین وب سایت ها آنهایی هستند که مخاطبان بیشتری داشته باشند. استفاده از چندین زبان در سایت این امکان را فراهم میکند تا کاربران اینترنتی در سراسر جهان بتوانند از وب سایت شما دیدن کنند. این امر به افزایش تعداد مشتریان کمک می کند. بطوری که می توانند از سراسر دنیا بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی با محصولات شرکت بازرگانی آشنایی پیدا کنند.
2- مدیریت آسان و کاربردی
مدیریت آسان طراحی سایت بازرگانی یکی دیگر از نکات مهم در زمان طراحی است. سیستم مدیریت سایت باید به گونه ای باشد که پشتیبان‎های مبتدی نیز توانایی کار با آن را داشته باشند. ایجاد یک محیط ساده و کارآمد در قسمت پنل وب سایت مدیریت آن را آسان می کند. به نحوی که می توان مطالب و محتواها را بدون هیچ مشکلی بارگذاری کرد.
3- توجه به اصول ریسپانسیو کردن وب سایت بازرگانی
طراحی وب سایت های بازرگانی باید قابلیت نمایش در تمامی سیستم عامل ها و مرورگرها را داشته باشند. در این صورت است که می توان انتظار داشت که کاربران گوشی های همراه (طراحی سایت ریسپانسیو باشد)نیز از وب سایت بازرگانی و طراحی سایت ما بازدید می‎کنند. به هم ریختگی صفحات سایت در گوشی های همراه یکی از مشکلات برخی از سایت هاست. برای جلوگیری از این امر باید اصول و تکنیک های ریسپانسیو کردن طراحی سایت در زمان طراحی سایت بازرگانی مورد توجه قرار بگیرد.
4- قرار دادن امکانات در اختیار کابران
از مهمترین تکنیک ها و اصول طراحی سایت های بازرگانی قرار دادن امکانات از قبیل گالری تصاویر، ایجاد صفحات و زیر منوهای بی نهایت، راه اندازی قسمت فروش اینترنتی و فروشگاه اینترنتی در سایت شرکتی، تالار گفتگو در طراحی سایت شرکتی، پنل رایگان ارسال پیام کوتاه، استفاده از نقشه گوگل، سیستم خبر خوان و RSS، معرفی محصولات و خدمات، سیستم اعطای نماینگی و یا شعبه، سیستم پیشرفته مدیریت فروش و ارتباط مشتری CRM همچون خدمات پس ازفروش، استعلام گارانتی و ...در سایت می باشد. تمامی این بخش ها در زمان طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیرند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021