طراحی سایت کتابفروشی

با استفاده روز افزون از فضای مجازی و استفاده از اینترنت در جوامع در واقع یک بستر جدید در تمامی امور از جمله فروش کتاب با استفاده از این ابزار وامکان جدید در پیش روی ما قرار داده شده است.

جهت استفاده از این فضای ایجاد شده و فروش کتاب اولین قدم طراحی سایت می باشد فروشگاه های کتاب با طراحی سایت میتوانند کتابهای خود را در معرض نمایش عموم گذاشته و آن را از طریق بازار گسترده و نامحدود اینترنت به فروش برسانند طراحی سایت از جهت فرش کتاب در اینترنت نه تنها بازار وسیعی را در اختیار شما جهت عرضه این محصول فرهنگی در تمام نقاط قرار می دهد بلکه سبب معرفی فروشگاه کتاب شما شده و ابزار تبلیغاتی مناسب و موثری به شمار می رود که نه تنها امکان فروش کتاب را در این عرصه برای شما به وجود می آورد بلکه با شناساندن شما حتی در افزایش مشتریان حضوری نقش بسزایی ایفا می کند.

طراحی سایت کتابفروشی ویژگی هایی باید داشته باشد از جمله امکان خرید اینترنتی و پرداخت بانکی که باید در این سایت وجود داشته باشد چرا که اغلب افرادی که به این طراحی سایت ها مراجعه می کنند می خواهند از امکان به وجود آمده جهت خرید کتاب به صورت غیر حضوری استفاده کنند، بنابراین اولا وب سایت باید ویترین و گلچینی از کتاب های به روز داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند کتاب مورد نیاز خود سفارش کنند و در اسرع وقت کتاب را دریافت کنند.

طراحی سایت کتابفروشی در ظاهر نیز باید شکل شکیل داشته باشد تا به لحاظ بصری بتواند نظر کاربران را جلب کند؛ البته به لحاظ ساختاری نیز باید بهینه و طبق استانداردهای روز طراحی شده باشد که با جستجوی سایت در صفحه اول مرورگرها نشان داده شود.

طراحی سایت کتابفروشی باید قابلیت هایی داشته باشد از جمله اینکه باید حتما قابلیت جستجو را برای کاربران داشته باشد تا کاربر با سرچ کتاب مورد نیاز در کمترین زمان از موجود بودن یا نبودن کتاب در آرشیو طراحی سایت مطلع شود؛ البته ضروری است قبل از این کار دسته بندی درستی از کتابها نیز در سایت وجود داشته باشد، همچنین در این گونه سایت ها بهتر است امکان کامنت گذاری و نظرگذاری کاربران نیز باشد تا کاربران بتوانند نظرات خودشان را بر روی سایت درج کنند.

در طراحی سایت کتاب فروشی آنلاین بیشتر مدیران برای ترغیب به خرید چند صفحه از هر کتابی را به صورت پی دی اف در سایت قرار می دهند تا کاربران با در اختیار داشتن و مطالعه چند صفحه به خرید کتاب علاقمند شوند. طراحی سایت کتابفروشی کمک بسیار بزرگی در حفظ منابع طبیعی و جلوگیری از نابود شدن هزاران درخت به منظور تهیه کاغذ و چاپ کتاب نیز محسوب می شود، فروش آنلاین کتاب نیز مزیت بسیار بزرگی است که نصیب فروشندگان کتاب می شود و صرفه جویی بسیار خوبی در هزینه های چاپ کتاب نیز خواهد شد.

در طراحی وب سایت کتابفروشی باید به این مورد مهم نیز توجه شود که اسلایدشوهایی در صفحه اول سایت طراحی شود تا به محض قرار گرفتن کتاب بر روی سایت در اول صفحه نمایان شود و همین موضوع باعث جذابیت بیشتر سایت خواهد شد.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021