طراحی سایت آگهی

طراحی وب سایت آگهی :

طراحی وب سایت آگهی صرفا برای درج انواع مختلف آگهی مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این طراحی سایت ها باعث رونق اقتصادی برای تمامی کارفرمایان خواهد شد که از این سایت ها استفاده می کنند .

نیاز این گونه وب سایت ها در وهله اول داشتن یک گرافیک زیبا و شکیل است زیرا شما با کاربران سروکار دارید و باید به نحوی نظر انها را جلب کنید تا به سمت شما کشیده شوند و سایت تان جذب کننده بیننده ها باشد ، شرکت های طراحی سایت با توجه به این مورد اقدام به طراحی سایت آگهی می کنند که بازاریابی کسب و کار را افزایش دهند و از طریق بازاریابی اینترنتی می توان کسب و کار را رونق بخشید .

شرکت طراحی سایت ایده پویا نیز در کنار طراحی انواع سایتها به طراحی سایت آگهی و تبلیغات دست زده و این کار را به نحو احسن انجام می دهد تا مشتری را راضی نگاه دارد .

کاربرد و بهره گیری از روش های نوین و طراحی منحصر به فرد و اختصاصی از ویژگی طراحی این شرکت است.

امروزه بیشتر شرکت ها برای طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی از نمونه های موفق مثل ایستگاه کپی برداری می کنند ولی در این بین شرکت طراحی سایت ایده پویا توانسته با ارائه راه کارها و طرح های جدید در طراحی اینگونه سایت ها بسیار موفق عمل کند و همواره مشتریان خود را در زمینه داشته باشد .

شرکت طراحی سایت ایده پویا علاوه بر طراحی اختصاصی وب سایت آگهی برای سفارش دهنده تمامی اصول سئو و بهینه سازی سایت را به درستی و مطابق با معیار های گوگل رعایت می کند، چرا که طراحی سایت بدون داشتن سئو به درد مقاصد اقتصادی نخواهد خورد. آنچه در موفق عمل کردن سایت حرف اول را می زند، توانایی جذب مخاطبان و ایجاد ترافیک در سایت است، در این راستا ایده پویا به درستی از عهده کار برآمده و کار تمامی طراحی سایت ها را که قبول میکند با نهایت دقت انجام داده و اصول لازم را رعایت کرده تا سایت مشتری در صفحات اول موتورهای جستجوگر نشان داده شوند.

طراحی وبسایت آگهی باید به گونه ای باشد که آگهی های جدیدی که توسط افراد مختلف در سایت بارگذاری می شود برای آگهی دهنده فرستاده شود تا افراد قادر به تایید یا عدم تایید انها باشند و همچنین باید با قرار دادن امکان ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده ، او را از متن آگهی آگاه کرد.

در سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت ایده پویا با درج امکاناتی برای طراحی وب سایت آگهی مشتریان به سفارش آگهی بر روی این گونه سایت ها ترغیب می شوند، از جمله این امکانات که به طور خودکار عمل می کنند می توان به محاسبه هزینه آگهی اشاره داشت که در همان لحظه آگهی دهنده می تواند به صورت آنلاین نسبت به پرداخت هزینه آگهی اقدام کند.

طراحی وب سایت ایده پویا در طراحی سایت آگهی به گونه ای اقدام کرده که مدیر سایت با مراجعه به سیستم آمار سایت می تواند اطلاعات دقیقی از تعداد آگهی های موجود، تعداد آگهی های آن روز، تعداد بازدید به دست آورد و بدین ترتیب کارایی سایت را بسنجد.

از ویژگی های طراحی سایت آگهی که توسط شرکت ایده پویا انجام می شود موضوع بندی نوع کار تبلیغاتی، جداسازی آگهی ها بر اساس منطقه، تفکیک کردن مناطق در نقشه برای پیک های تبلیغاتی، ایجاد امکان عضویت برای مشتریان به صورت آنلاین و... است.

هدف از طراحی سایت آگهی برگردانیدن تبلیغات کاغذی و چاپی به تبلیغات آنلاین و آسان سازی ارائه نمونه کارها از طریق وب سایت به مخاطبان و همچنین نمایش جزئیات خدمات وبسایت اگهی به بازدیدکنندگان برای سفارش آگهی است.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021