طراحی سایت مشاور املاک

امروزه دامنه اینترنت به قدری گسترش پیدا کرده و همه گیر شده است که افراد با دارا بودن هر شغل مجذوب استفاده از خدمات اینترنت شده اند و البته در این میان مشاوران املاک نیز به فکر راه اندازی و طراحی سایت مشاور املاک افتاده اند تا ملک های خود را بسیار سریع تر از روش های سنتی در اختیار مردم قرار دهند؛ البته به این ترتیب مشتریان نیز کمتر متحمل سختی و تحمل دوری مسیر و هزینه های اضافی از جمله کرایه رفت و برگشت می شوند و به راحتی با مراجعه به سایت مشاور املاک می توانند ملک موردن نظر را در سایت بیابند.

طراحی سایت املاک باید به شکلی مرتب و طبقه بندی شده همراه با بخش های مختلف باشد که ارتباط مناسبی را با متقاضیان ملک، خانه و مشاوران ایجاد کند و به یک مکان مناسب برای جذب مشتریان تبدیل گردد تا مشتری ها از طریق طراحی سایت به جستجو بپردازند .

در ضمن طراحی سایت املاک باید دارای امکانات مشخص و تعریف شده داشته باشد که در این زمینه شرکت طراحی سایت ایده پویا بهترین انتخاب برای شما می باشد و در طراحی وب سایت املاک خود تمامی نکات و این امکانات خاص را لحاظ میکند و همواره در نظر دارد .

برخی از امکانات شامل ثبت املاک و مشخصات کامل آن شده و اطلاعاتی که همواره برای خریدار مهم و اساسی است و درباره ملک موردنظر است به این ترتیب مشتری ها بهتر می توانند تصمیمات خود را اتخاذ کنند .

در طراحی وب سایت املاک باید شرکت طراحی سایت گزارش کاملی از تمامی ملک های ثبت شده را قرار دهد و همچنین برای سهولت دسترسی نقشه محل ملک بر روی ملک موجود باشد ودر مرحله ی بالاتر همچنین امکان جستجوی پیشرفته بر روی فایل های موجود باشد تا تمامی مشتری ها و کاربران بتوانند تمامی ملک ها را با ویژگی های خاص هر یک مورد بررسی قرار دهند.

طراحی سایت مشاور املاک به وسیله شرکت طراحی سایت ایده پویا از نظر ظاهری و گرافیک بسیار قوی می باشد و همچنین دارای یک سیستم مدیریت قوی است . طراحی وبسایت املاک به گونه ای می باشد که مدیر سایت بدون دانش فنی و بی نیاز از هر نوع نرم افزار می تواند با آن کار کرده و صرفا از پنل مدیریتی ساده استفاده می کند و طراحی سایت خود را بروزرسانی می کند.

شرکت طراحی وب سایت ایده پویا در طراحی سایت مشاور املاک نهایت تلاش خود را برای مشتریان می کند تا در آخر کار یک طراحی سایت مناسب و خوب تحویل مشتریان بدهد که کاربردی و موثر هم باشد و مشتری به کمک آن بتواند کسب و کارش را رونق دهد .

کاربران برای خرید یا فروش یا رهن و اجاره خانه به طراحی سایت مراجعه می کنند و قطعا دست خالی از سایت خارج نمی شوند و تمامی اطلاعات و داده ها در این وب سایت به صورت منظم و طبقه بندی شده می باشد .

مثلا صفحه ای در طراحی سایت موجود است که مخصوص به مالکین بوده و انان با مراجعه به طراحی سایت می توانند مشخصات ملک خود را به همراه تصاویر برای مدیر سایت ارسال کنند، مدیر سایت نیز پس از بررسی مشخصات امکان تایید یا حذف مورد ارسالی را داشته باشد و در صورت تایید مشاور مربوطه ملک در سایت به نمایش در می آید.

شرکت طراحی سایت ایده پویا، طراحی سایت مشاور املاک را به گونه ای عملی می کند که موفقیت سایت را تضمین کند و این کار میسر نخواهد شد جز با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت، چرا که با سئو خوبی که برای سایت ایجاد می شود آمار بازدید از سایت افزایش پیدا می کند .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021