سایت ساز

برنامه سایت ساز

بیشتر افراد جزو کسانی محسوب می شوندکه علاقه زیادی به سریع انجام شدن و به نتیجه رسیدن کارهایشان دارند و سعی می کنند با امتحان راه های سریع به نتیجه مطلوب برسند. به عنوان مثال اگر تصمیم به داشتن و طراحی سایتی بگیرند حتما باید سایت سریع آماده شود، برای این دسته از افراد که علاقه زیادی به ساخت سریع سایت دارند سایت ساز معرفی می شود، عموما سایت سازها ابزاری برای ساخت و ویرایش و طراحی سایت هستند که در کمترین زمان و بدون نیاز به برنامه نویسی در اختیار کاربران قرار می گیرند.

محیط کاربری نرم افزار سایت ساز بسیار ساده و آسان است و غالبا دارای امکانات قدرتمندی در ایجاد و طراحی سایت با فناوری پیشرفته و البته قیمت بسیار مناسب و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارند. همچنین به دو گروه آنلاین و آفلاین تقسیم می شوند.

سایت ساز آنلاین به نرم افزارهایی تحت وب اطلاق می شود که برخی از شرکت ها به صورت اختصاصی درخواست طراحی می کنند و در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. از سایت سازها می توان به سایت ساز پرتال اشاره کرد که دارای امکان این هستند که به آسانی وب سایت شخصی را راه اندازی کنندو یک طراحی سایت جامع و کامل داشته باشند.

سایت سازهای آفلاین نیز یک سری نرم افزارهایی هستند که بر روی سیستم افراد نصب و اجرا می شود و به کاربران امکان طراحی وب سایت خودشان را می دهند، عملکرد این وب سایت به این گونه است که بعد از تکمیل تمامی مراحل ، کاربران می توانند وبسایت خود را بر روی هاست و دامنه دلخواهاشان قرار دهند، البته نام دیگری نیز اینگونه نرم افزارها دارند و آن نرم افزارهای طراحی سایت می باشد؛ البته اطلاق این نام بیشتر برازنده است تا سایت ساز.

دسته دیگری نیز از سایت سازها وجود دارد که کاربران در آن به راحتی می توانند محتوا را مدیریت کنند؛ البته تمامی این امکانات عالی در سامانه سایت ساز پرتال برای کاربران ایرانی مورد استفاده و بهره برداری است، به این ترتیب بدون هیچ دانش خاص و به سهولت می توانند وب سایت دلخواه خود را راه اندازی کنند.

سایت ساز آنلاین با آفلاین تفاوت هایی دارند، از جمله این تفاوت ها می توان به درخواست سایت ساز آنلاین برای ثبت نام اشاره کرد که الزامی است کاربران قبل از استفاده از هرگونه امکانات این نوع سایت سازها ثبت نام کنند، از نظر قرار دادن امکانات خاص در اختیار کاربران نیز متفاوت با سایت ساز آفلاین هستند. 

برنامه سایت ساز تمامی مراحل از جمله امکانات اولیه برای طراحی سایت شخصی تا امکانات پیشرفته را در اختیار کاربران قرار می دهد؛ البته سرعت بالا و رابط کاربری پنل ها نیز باعث شده این نوع سایت سازها محبوبیت خاصی داشته باشد.

نکته دیگر در مورد نرم افزار سایت ساز آنلاین این است که پشتیبانی خوبی از لحاظ فنی دارند و کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با بخش پشتیبانی تماس بگیرند.البته درباره نرم افزارهای به کار برده شده در سایت ساز آفلاین گفته می شود بسهولت در خدمت طراحان وب سایت های حرفه ای قرار می گیرند و اجازه هرگونه ویرایشی را به کاربران می دهند.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021