طراحی سایت چاپ و گرافیک

طراحی سایت چاپ و گرافیک یکی از طراحی های تخصصی است که در راه اندازی آن باید دقت کافی داشت، چرا که اینگونه سایت ها معمولا برای طراحان سایتی طراحی می شوند که خود خبره این کار هستند و از مسائل گرافیکی اطلاعات تخصصی و کافی دارند .معمولا این نوع سایت ها با هدف معرفی خدمات، محصولات یک شرکت طراحی و راه اندازی می شود از این رو باید توجه کافی به این مسئله شود.

طراحی سایت چاپ و گرافیک برای شرکت هایی که زمینه فعالیت شان کارهای چاپی و گرافیکی است کاربرد دارد و معمولا از این نوع سایت ها برای داشتن ارتباط مثمرثمرتر با مشتریان به منظور معرفی و تبلیغ شرکت استفاده می شود .

مخاطبان با وارد شدن به چنین سایت هایی و دیدن نمونه کار و سابقه شرکت نسبت به سفارش طراحی سایت و انجام کار مصمم می شوند و معمولا هر چه کارهای قوی تر در سایت بارگذاری شود بهتر می توان در مورد سپردن کار به شرکت تصمیم گرفت؛ البته چنین سایت هایی بهتر است نمونه کارهای مهم شان را در طراحی سایت خود بارگذاری کنند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد .

طراحی سایت چاپ و گرافیک (طراحی حرفه ای گرافیک سایت)ویترینی از بهترین نمونه کارهای شرکت های چاپ و گرافیک را برای مشتریان به معرض نمایش می گذارد؛ البته به شرطی که قابل رویت برای انواع مرورگرها باشد؛ از این گذشته بنا به خاصیت سایت به نظر می رسد چنین سایت هایی اگر بصورت طراحی سایت ریسپانسیو باشند و قابلیت نمایش در انواع تبلت ها، گوشی های همراه و... در سایز اصلی سایت را داشته باشند مطمئنا بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرند.

در طراحی وب سایت چاپ و گرافیک و گرافیک سایت به نظر می رسد بارگذاری تصاویر و نمونه های موفق با کیفیت عالی یکی از مواردی است که منجر به موفقیت سایت می شود، همچنین بارگذاری تصاویر زیاد و نمونه کارها نیز از اقدامات خوبی است که می توان بازدیدکننده بیشتری را به سمت سایت جذب کرد؛ بنابراین صرف گذاشتن تصاویر و گالری مرتبط نمی توان به موفقیت سایت امیدوار بود؛ بلکه باید کیفیت تصاویر نیز باید عالی باشد تا موجب خستگی و دلزدگی بازدیدکننده نشود.

مورد دیگر که طراحی سایت چاپ و گرافیک باید در نظر گرفت این است به دلیل اینکه این گونه سایت ها مخصوص چاپ و گرافیک است و معمولا تصویری است، نیاز به نوشتن محتواهای طولانی ندارد، محتواسازی صرفا جهت معرفی خدمات در حد چند خط اکتفا خواهد کرد. همچنین در این نوع طراحی های سایت لازم است از رنگ های شاد و زنده نیز استفاده شود چرا که ماهیت سایت چنینی نیازی به استفاده از رنگ های شاد برای جذب کاربر دارد.

طراحی سایت چاپ و گرافیک و گرافیک سایت باید از جذابیت بصری خوبی برخوردار باشد تا کاربر با دیدن سایت به دیدن نمونه کارها و رزومه شرکت شود در نتیجه ترافیک سایت زیاد شود؛ البته درج نمونه کارهای قوی نیز به عنوان شناسنامه شرکت از جمله اقداماتی است موجبات کشانیدن مشتریان بیشتر به سمت شرکت مورد نظر می شود.

در طراحی سایت چاپ و گرافیک حدالامکان باید به این مورد پرداخته شود که مناسب سلیقه های مختلف هنری باشد تا نتیجه بهتری را در برداشته باشد.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021