برنامه سایت ساز

استفاده از برنامه سایت ساز چندی نیست که در ایران راه افتاده با این حال طرفداران خاص خود را دارد البته نکته مهم در این باره این است که اکنون شرکت های بسیاری در این باره در حال ارائه خدمات می باشند انتخاب یک برنامه سایت ساز خوب از اهمیت بالایی برخوردار است اینکه چه نکاتی را مدنظر بگیریم بسیار مهم است. پیشنهاد می شود پیش از استفاده از برنامه سایت ساز این سوالات را در نظر بگیرید 1. برنامه سایت ساز تا چه میزان از تنوع و قابلیت برخوردار است 2. آیا سایت ساز انتخابی ما جزو برنامه های رایگان است؟ 3. آیا هر زمان نیاز به پشتیبانی داشته باشیم کارشناسان برنامه سایت ساز آماده برای پاسخگویی هستند؟ 4. آیا استفاده از برنامه سایت ساز برای افراد مبتدی و غیرحرفه ای آسان است یا نیاز به گذارندن دوره های خاص دارد ؟ 5. برنامه سایت ساز از چه امکانات و قابلیت هایی برای سریع تر و قوی تر کارکردن کاربران حرفه ای استفاده کرده است ؟ 6. آیا سرعت لود و بازشدن صفحات آن جوابگوی نیاز کاربر است؟ اینها تنها موارد بسیار کمی است از آنچه باید در برنامه سایت ساز در نظر گرفت .

اما چرا باید از برنامه سایت ساز استفاده کرد؟ امروزه درخواست طراحی سایت اختصاصی ممکن است ماه ها طول بکشد و همین موضوع اتلاف وقت زیادی را به وجود می آورد؛ اما استفاده از برنامه سایت ساز در کمتر از دو هفته سایت را به شما تحویل می دهد یعنی در مدت زمان بسیار کمی اطلاعات سایت در قالب یک برنامه سایت ساز گذاشته می شود و به کارفرما داده می شود، همین موضوع حاکی از صرفه جویی در زمان و نزدیک شدن زودتر به اهداف تعیین شده می باشد؛ از این گذشته یک برنامه سایت ساز تمامی نیازهای مشتریان را در نظر می گیرد برای این منظور کافی است پس از درخواست کارفرما برای طراحی وب سایت نسخه ای از وب سایت طراحی شده با نرم افزار cms بر روی وب بارگذاری شود به این ترتیب هزینه های بعدی آن یعنی پیاده سازی و طراحی سایت نیز با کاهش محسوسی مواجه می شود.

برنامه سایت ساز موجبات پشتیبانی بهتری را برای کارفرما به وجود می آورد، همان طور که می دانید در طراحی وب سایت های اختصاصی به دلیل آنکه سایت مطابق با نیازهای کارفرما طراحی می شود و برای دیگری کاربردی ندارد اگر تیم پشتیبانی به هر دلیلی از ارائه خدمات سرویس دهی به کارفرما امتناع ورزد، شرکت طراحی سایت دیگر نخواهد توانست از عهده کار برآید. ولی سپردن طراحی سایت به شرکت های صاحب برنامه سایت ساز به دلیل اینکه از تعداد زیادی مشتری برخوردارند و قبلا از این نرم افزارها استفاده کرده اند به نفع کارفرماست و از سویی برخورداری از پشتیبانی شرکت های دارای برنامه ساز شانس باقی مانده در عرصه رقابت را برای کارفرما متداوم می کند.

برنامه های سایت ساز بر خلاف طراحی سایت های دیگر از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند این موضوع به این دلیل است که تیم های تحلیل سایت ساز راهکارهایی را به کارفرما پیشنهاد می دهند که از طریق آن بتوان یک وب سایت اینترنتی را با ترکیب قابلیت های نرم افزار پیاده سازی کرد؛ البته برای اجرایی شدن این کار ضرورت دارد از آموزش، مستندات و سادگی بیشتر برخوردار باشند.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021