تضمین فروش با طراحی سایت

تضمین فروش با طراحی سایت شاید در نگاه اول اقدامی دست نیافتنی تلقی شود ولی موفقیت سایت های بزرگ صحه بسیار بزرگی بر این ادعا است که از طریق طراحی وب سایت نیز می شود به این مهم یعنی به فروش محصولات یا کالاها رسید. البته صرف طراحی سایت نمی شود انتظار و تضمینی برای فروش داشت بلکه با رعایت المان ها و چند اصل می شود به سهولت به این امر دست یافت.

تضمین فروش با طراحی سایت از سه اصل کارآمد تبعیت می کند و آن سه اصل استفاده از فناوری و زیرساخت ارتباطات مناسب است در مرحله بعد خود طراحی سایت و اینکه وب سایت از چه ویژگی هایی برخوردار باشد بسیار مهم است البته صرف طراحی سایت نمی شود فروش را تضمین کرد بلکه پای عامل سوم یعنی تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز باید به این پروسه باز شود تا طراحی سایت به کارایی لازم برسد و فروش در آن تضمین شود.

درتضمین فروش با طراحی وب سایت عوامل دیگری باید دخیل باشد تا مشتری را جذب کند و البته مشتری نسبت به خرید از آن متعهد و وفادار باشد. به نظر می آید تبلیغات و داشتن برنامه از ضروریات سایت محسوب می شود، بنابراین باید به این مورد نیز توجه لازم صورت پذیرد .

درتضمین فروش با طراحی سایت باید این مورد نیز در نظر گرفته شود که آیا مشتری برای سفارش محصول با فرایند پیچیده ای روبرو نیست به عبارتی طراحی سایت به گونه ای اسان صورت گرفته یا نه و با وجود داشتن کارایی بالا به سهولت می توان از آن استفاده کرد یا خیر . برای امتحان کردن سایت بهتر است به عنوان یک مشتری در سایت خود ثبت نام کرده و مراحل ثبت نام و خرید را طی کنید تا ببینید احیانا مشکل در کجاست؟ اگر هم که مشکلی نبود می توانید از کارا بودن سایت خود مطمئن شوید . فیلدهای فرم ثبت نام یا خرید را نیز کاهش دهید چرا که کم کردن تعداد فیلدها و پرهیز از درخواست اطلاعات اضافی برای تکمیل فرم از طرف مشتریان تاثیر زیادی در جذب مشتری در سری های دیگر دارد.

درتضمین فروش با طراحی سایت باید این مورد را نیز در نظر بگیرید که با وجود اینکه کار طراحی سایت را به افراد و طراحان خبره می سپارید باید توجه داشته باشید که از طراح بخواهید از تصاویر جذاب و تاثیر گذار نیز استفاده کند، همچنین از درج متون طولانی و ملال آور نیز جلوگیری کنید چرا که مشتری مطمئنا برای خواندن نوشته های شما به سایت مراجعه نمی کند بلکه برای خرید محصول و کالا می آید بنابراین به صورت شفاف و خیلی راحت باید مشتری قادر باشد با چند کلیک به قسمت خرید در سایت برسد.

البته تضمین فروش با طراحی سایت به تنهایی با طراحی سایت کافی نیست، بلکه برای تاثیرگذار بودن و جذب مشتری باید تبلیغات مثمرثمری نیز داشته باشید همانند حضور در صفحات اجتماعی که از مواردی است که تاثیر زیادی در افزایش بازدیدکننده از سایت دارد، در برخی موارد مشتری به سایت برای خرید اطمینان ندارد با وجود اینکه علاقمند به خرید از سایت است ولی هیچ گونه تضمینی در خرید از سایت وجود ندارد در این گونه موارد باید کارفرما بارگذاری نماد اعتماد در سایت را فراموش نکند تا مشتری با خیال راحت خرید کند.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021