طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس روشی بسیار سریع و دست یافتنی برای ایجاد وب سایت است، ورد پرس نرم افزار رایگان وبلاگ نویسی محسوب می شود.

طراحی سایت با وردپرس دارای مزایای زیادی است که به بعضی از آنها اشاره می کنیم؛ یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت با وردپرس انعطاف پذیری بالای آن است بدین معنا سایتی که در طراحی آن از ورد پرس استفاده شده این ویژگی را دارد که به تعداد نامحدود می توان برای آن پلاگین نوشت و قالبهای گوناگونی برای آن طراحی نمود در عین حال میتوان از قالبها و موجودی پلاگین های رایگان نیز استفاده کرد.

همچنین طراحی سایت با وردپرس کاملا با سئو و بهینه سازی سایت جور درمی آید؛ همیشه طراحی سایتهای وردپرسی با دید خوبی از لحاظ رنک در موتورهای جستجو همراه بوده است.

از سویی طراحی سایت با وردپرس به لحاظ برنامه نویسی به روشی است که به خودی خود بسیار بهینه بوده و مورد تایید موتورهای جستجوگر نیز می باشد؛ به همین دلیل مطالب موجود در سایتهایی که در طراحی آن از وردپرس استفاده شده از رنک بسیار عالی برخوردار هستند. البته باید توجه داشت در این میان اینکه از چه نوع طراحی نیز استفاده می شود یکی از شروط بالابردن رنک محسوب می شود.

یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت با وردپرس این است که توسعه دهندگان آن بسیار زیاد بوده این بدان معنی است که همگی با دسترسی به هسته سیستم به توسعه آن کمک شایانی می کند. مورد دیگری که درباره وردپرس باید گفت اینکه عموما وردپرس از نظر امنیتی در سطح متوسط به بالا محسوب می شود با این وجود به جهت منابع باز داشتن آن تعداد زیادی از افراد ممکن است امنیت آن را مختل کند.

طراحی سایت با وردپرس هزینه ای بسیار کم نسبت به بسیاری از موارد دیگر دارد بدین دلیل که سیستم مدیریت محتوا نیاز به برنامه نویسی نخواهد داشت و بدین ترتیب هزینه های زیادی حذف می گردد هزینه اندک باقی‌مانده مربوط به طراحی قالب وردپرس خواهد بود.

درحقیقت طراحی وب سایت با وردپرس امکانات بسیار زیادی دیگری نیز در اختیار کاربر می گذارد و در صورتی که نیاز به اضافه نمودن امکان خاصی به پایه اصلی سایت داشته باشیم این کار به راحتی و به سادگی قابل انجام است به عنوان مثال ممکن است بخواهیم در سایت خود سیستم چت، تبادل نظر، گالری و ...ایجاد نماییم این کار را می توانیم به راحتی و با نصب کامپونت و پلاگین مورد نظر انجام دهیم. بنابراین وردپرس قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد که اغلب از این خاصیت به عنوان حسن آن یاد می کنند. مسئله ای که نباید از یاد برد با وجود اینکه امکانات اولیه وردپرس برای راه اندازی یک سایت معمولی و وبلاگ مناسب است؛ اما در صورتی که قصد راه اندازی و طراحی سایت شرکتی و سازمانی و سایت های پیچیده تر را داشته باشید لازم است پلاگین های و اکستنشن های مورد نیاز را نیز نصب کنید تا بعدا با مشکلی مواجه نشوید.

طراحی سایت با وردپرس همچنین این خاصیت ارزشمند را نیز دارد که با کلیک بر روی لینک مورد نیز به سرعت سایت را به روزرسانی کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021