طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری حرفه ای :

امروزه به دلیل اهمیتی که اطلاع رسانی دارد ، طراحی سایت خبری از مهم ترین سایت هایی است که عده زیادی علاقمند به داشتن آن می شوند. انچه که در طراحی سایت خبری و سایت خبر باید در نظر گرفته شود درج محتوای درست و صحیح و مفید است که باعث درگیری و جذب بیشتر مخاطبان به طراحی سایت خبری شود.

طراحی سایت خبر حرفه ای از جمله وب سایت های پرطرفدار است که به سبب نوع کارکردی که دارد عده زیادی را مشتاق خود کرده است.

از ویژگی های بازر طراحی سایت خبری این است که اخبار باید در آن درج شود، همین موضوع باعث می شود در طراحی سایت خبری برخی نکات رعایت شود تا کاربرانی که وارد سایت می شوند به خواندن و بازدید دوباره سایت ترغیب شوند؛ البته این کار به طرق مختلف قابل انجام است و به جذب مخاطب می انجامد؛ از جمله اینکه تیتر یا خلاصه خبر را می شود در قسمتی جداگانه که با تصویر عکسی مرتبط درج کرد. اضافه کردن عکس های متنوع و متناسب با موضوع اخبار نیز می تواند تاثیر زیادی در جذب بازدیدکننده داشته باشد.

هدف از طراحی سایت خبری (طراحی سایت خبر) این است که اخبار به گوش مخاطبان برسد و البته با انجام این کار نوعی از تبلیغات نیز صورت می پذیرد .

آنچه که امروزه استفاده زیادی دارد در حقیقت استفاده از تلفن همراه است که عده زیادی را ترغیب به خواندن اخبار از طریق تلفن هوشمند خود کرده به همین علت باید طراحی سایت خبری به صورت طراحی سایت ریسپانسیو باشد تا با انواع تلفن های هوشمند سازگاری داشته باشد و بتوان سایت را با سایز تلفن همراه مطابقت داد.

طراحی سایت خبری مزایای بسیار زیادی دارد از جمله اینکه داشتن وب سایت خبری باعث کسب اعتبار می شود، به هیچ عنوان محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده کنندگان وجود ندارد. به افزایش تبلیغات و در نتیجه مشتریان جدید می انجامد و همین موضوع باعث می شود کالاها و خدمات کارفرمای سایت در دنیای مجازی به صورت مستمر معرفی گردد.

طراحی وب سایت خبری اگر با هدف ارائه مطالب تازه و اخبار بروز ایجاد شود باید از یک استراتژی درست استفاده شود، بنابراین برای رسیدن به این منظور باید از نویسندگان و مدیران سایت قوی استفاده شود.

در طراحی سایت خبری باید بخش های متنوعی را به کار برد تا بتوان مخاطبان بیشتری را به سوی سایت جذب کرد مثلا امکانات و صفحاتی که به جذابیت بیشتر سایت می انجامد ، داشتن بخشی برای درج مقالات پرهیجان خبری وتحلیل خبرهای روز یا مصاحبه ها و گفتگوها است تا کاربران با خواندن این مطالب مشتری پای ثابت سایت شما شوند و البته ممکن است طراحی سایت های زیادی این موارد را داشته باشند ولی در حد اسم وجود داشته باشد.

در طراحی سایت خبری بهتر است بخشی برای ثبت عضویت کاربران در نظر گرفته شود و قسمتی برای مدیریت آن طراحی شود تا اعضا یا خبرنگاران بتوانند وارد صفحه خود شوند و نوشته هایشان را بررسی و ادیت کنند .

در طراحی سایت خبری همچنین باید بخشی برای طراحی فنی در نظر گرفته شود به عنوان مثال سطح دسترسی در کل سایت تعیین گردد، همچنین تمپلیت طراحی سایت قابل تغییر باشد و سایت به صورت اتوماتیک قادر به ثبت مدت حضور کاربران باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021