بازاریابی شبکه ای

یکی از راه های هدفمند و آسان برای شروع یک کار مستقل، استفاده از بازاریابی شبکه ای است، بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه ای تجارتی است که از قدمت آن 50 سال می گذرد و در کشورهای بسیاری رواج دارد. جالب اینکه هر هفته تعداد زیادی به شاغلان بازاریابی شبکه ای افزوده می شود.

نام این کشب و کار در گذشته شیوه فروش مستقیم بود که بعدها به بازاریابی شبکه ای و بازاریابی چند سطحی تکامل یافت. اصول اصلی و ساختار در همه این نامها باهم برابر است و به معنای توزیع و بازاریابی محصولات و خدمات می باشد.

بازاریابی شبکه ای این نوید را به مردم و جامعه می دهد که می توانند چنانچه خود بخواهند درآمدشان را افزایش دهند و شیوه زندگی بهتری برای خود برگزینند.

دلایل بسیاری در بازاریابی شبکه ای وجود دارد که افراد را در رسانیدن به مقاصد خودشان در زمینه پیشرفت تجاری یاری می دهد؛ اول اینکه با بازاریابی شبکه ای تجارت مستقلی را برای خود دست و پا خواهید کرد و ریسک پذیری آن بسیار پایین است، دوم اینکه بدون هیچ محدودیتی و در نظر گرفتن سقف درآمد معینی می توانید به کسب درآمد بپردازید، در اغلب مشاغلی چون وکالت، پزشکی، آرایشگری افراد با تعداد معینی از مراجعه کننده و مشتری سروکار دارند بنابراین سقف مشخصی از درآمد را در طول روز دارند ولی در بازاریابی شبکه ای به دلیل اینکه می توان تعداد افراد نامحدودی را وارد این تجارت کرد و طبعا دیگرانی که به این تجارت نیز وارد شده اند، کار شما را ادامه می دهند می شود انتظار داشت که درآمد مضاعفی را کسب خواهید کرد.

سومین دلیل برای پیشنهاد بازاریابی شبکه ای این است که زمان در اختیار خود فرد است، در اکثر مشاغل فرد ساعات خاصی را مجبور است در حوزه کار خود باشد ولی در بازاریابی شبکه ای می توان مدیریت زمان را در دست گرفت و از لحظه های زندگی بهتر بهره برد.

چهارمین و البته مهمترین ویژگی بازاریابی شبکه ای داشتن برنامه چهار ساله است، اگر فردی برای شرکت بازاریابی شبکه ای با برنامه ریزی و پشتکار کار کند مطمئنا می تواند با فروش صادقانه محصولات و خدمات به درآمد دلخواه و مورد رضایت خود برسد.

بازاریابی شبکه ای در یک کلام این است هر کدام از مشتریان که از کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت رضایت دارند در صورتی که دوست داشته باشند می توانند مشتریان جدیدی برای خرید کالا یا خدمات به شرکت ارجاع بدهند و البته کیمیسون آنها نیز در این جریان محفوظ است. از یاد نباید برد که در بازاریابی شبکه هیچ رمز و رازی نهفته نیست؛ تنها نوعی دیگر برای فروش و توزیع کالا است.

بازاریابی شبکه ای در صورتی که با سرعت رشد معقول و محصولات مفید و قابل استفاده برای مردم البته با قیمت های منصفانه ارائه نمایند، حتی به رشد اقتصادی جامعه خواهد کرد.

شرکت طراحی سایت ایده پویا با هدف طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت می کند و از بازاریابی شبکه ای حمایت می کند در این راه سعی می کند با ارائه مقالات و اطلاعات ارزنده به مخاطبان قدم مثمر ثمری در راستای آشناسازی اذهان مخاطبان به این مقوله نوظهور بردارد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021