طراحی سایت املاک

طراحی سایت مشاور املاک

امروزه دامنه اینترنت به قدری گسترش پیدا کرده که افراد از هر شغلی مجذوب استفاده از خدمات آن و طراحی سایت شده اند در این میان مشاوران املاک نیز به فکر راه اندازی و طراحی سایت مشاور املاک افتاده اند تا ملک های خود را بسیار سریع تر از روش های سنتی از طریق طراحی سایت در اختیار مردم قرار دهند؛ البته به این ترتیب مشتریان نیز کمتر متحمل سختی و تحمل دوری مسیر و هزینه های اضافی از جمله کرایه رفت و برگشت می شوند و به راحتی با مراجعه به طراحی سایت مشاور املاک می توانند ملک موردن نظر را در سایت بیابند.

طراحی وبسایت املاک باید به صورتی باشد که ارتباط مناسبی را با متقاضیان ملک، خانه و مشاوران ایجاد کند همچنین محل خوبی برای جذب مشتریان از طریق طراحی سایت وجود داشته باشد.

طراحی سایت املاک باید دارای یک سری امکانات خاص باشد که شرکت طراحی سایت ایده پویا نیز در طراحی وب سایت املاک این امکانات خاص را لحاظ می نماید. از این امکانات می توان به ثبت املاک مختلف و مشخصات کامل آنها اشاره کرد چرا که برای خریدار مهم است که اطلاعات درستی از ملک موردنظر بدست آورد تا با آگاهی در مورد ملک در طراحی سایت تصمیم بگیرد.

در طراحی سایت املاک باید شرکت طراحی سایت گزارش کاملی از تمامی ملک های ثبت شده را قرار دهد و همچنین برای سهولت دسترسی نقشه محل ملک بر روی ملک موجود باشد و همچنین امکان جستجوی پیشرفته بر روی فایل های موجود باشد تا کاربران بتوانند تمامی ملک ها را با ویژگی های خاص هر یک مورد بررسی قرار دهند.

در طراحی سایت مشاور املاک به وسیله شرکت طراحی سایت ایده پویا باید از گرافیک زیبای طراحی سایت برخوردار باشد، همچنین  طراحی سایت املاک به گونه ای باید طراحی شده باشد که مدیر طراحی سایت بدون دانش فنی و بی نیاز به هرگونه نرم افزار و صرفا با داشتن پنل مدیریتی ساده نسبت به بروزرسانی سایت اقدام کند.

شرکت طراحی وب سایت ایده پویا در طراحی سایت مشاور املاک نهایت تلاش خود را می کند که سایتهای طراحی شده از این دست نهایت کاربردی بودن و موثر عمل کردن را داشته باشد تا کاربرانی که برای خرید یا فروش یا رهن و اجاره به سایت مراجعه می کنند دست خالی از سایت خارج نشوند.

به عنوان مثال صفحه ای در سایت طراحی شده که مالکین با مراجعه به سایت می توانند مشخصات ملک خود را به همراه تصاویر برای مدیر سایت ارسال کنند، مدیر سایت نیز پس از بررسی مشخصات امکان تایید یا حذف مورد ارسالی را داشته باشد و در صورت تایید مشاور مربوطه ملک در سایت به نمایش در می آید.

شرکت طراحی سایت ایده پویا، طراحی وب سایت مشاور املاک را به گونه ای عملی می کند که موفقیت سایت را تضمین کند و این کار میسر نخواهد شد جز با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت، چرا که با سئو خوبی که برای سایت ایجاد می شود آمار بازدید از سایت افزایش پیدا می کند و در نتیجه کاربران زیادی را به سمت سایت جذب می کند و باعث درآمدزایی برای سایت و مالکان آن می شود.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021