طراحی سایت پرتال

از پرتال به عنوان منبعی برای متصل شدن و ورود به دنیای بسیار بزرگی از اطلاعات و طراحی سایت یاد می شود، پرتال های در برخی موارد به صفحات زرد اینترنتی مشهور هستند که حاوی تعداد زیاد مطالب اند که کاربران می توانند با کلیک بر روی آن به مطالب دیگر و مرتبط با آن متصل شوند. از این طریق بر اطلاعات عمومی آنها افزوده شود.

در طراحی سایت پرتال؛ شرکت طراحی سایت ایده پویا تمام اهتمام خود را می کند که به تمامی نیازهای مخاطبان پاسخگویی شود و از طریق طراحی سایت بتوانند موجبات رضایت کاربران را فراهم کنند.

آنچه در طراحی سایت پرتال توسط شرکت طراحی وب سایت ایده پویا در نظر گرفته می شود با طراحی سایت به افزایش کسب و کار برای کارفرما کمک کند و درآمدهای زیادی را برای کارفرما به ارمغان بیاورد.

امروزه با وجود ازدیاد طراحی سایت های پرتال مواردی توسط شرکت طراحی سایت ایده پویا در نظر گرفته می شود تا سایت پرتال توسط عده زیادی دیده شود، رعایت اصول مربوط به سئو و بهینه سازی سایت از مواردی است که شرکت متعهد می شود سایت را در صفحات اول مرورگرهای مختلف به نمایش دربیاورد تا بازدیدکنندگان بیشتری به سمت سایت هدایت کند. درج کلمات کلیدی مرتبط با سایت و مخصوص آن نیز یکی از مواردی است که موجب ایجاد ترافیک و جذب کاربران زیادی به سایت می شود.

از امکاناتی که شرکت طراحی سایت ایده پویا برای مشتریان در طراحی سایت پرتال ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد: پنل مدیریتی که در طراحی سایت از آن استفاده می شود بسیار ساده و راحت است و مدیران می توانند به راحتی طراحی سایت پرتال را مدیریت کنند.

طراحی سایت پرتال به گونه ای طراحی می شود که تعداد نامحدودی از کاربران بدون هیچ محدودیتی می توانند به سایت متصل شوند و از امکانات موجود در آن استفاده کنند.

ویژگی های طراحی سایت پرتال :

طراحی سایت پرتال مواردی را از لحاظ محتوا اعمال می کند، اطلاعات را از منابع مختلف جمع آوری می کند و به درستی دسته بندی اطلاعات را انجام می دهد، همچنین بهترین محتوا از طریق خود پرتال معرفی می شود؛ البته طراحی سایت پرتال مزیت دیگری نیز دارد و آن این است که اینگونه سایت ها بهترین مطالب را گلچین می کنند و در نتیجه کاربر می تواند بهترین نتیجه را ببرد.

طراحی سایت پرتال با طراحی سایت های خاص تفاوت های زیادی دارد، پرتال درگاهی برای ورود و اتصال به یک بانک اطلاعاتی است، همچنین پرتال به منزله راهنمای بسیار خوبی در اینترنت نیز می باشد به این دلیل است که ما را با پرتال های دیگر متصل می کند، این موضوع در حالی است که وب سایت دارای مقدار زیادی اطلاعات است که تنها بر روی همان سایت قابل دسترسی می باشد.

در طراحی سایت پرتال مطالب جنبه عمومی دارد و یک سری اطلاعاتی در سایت بارگذاری می شود که اطلاعات عمومی است و از منابع مختلفی تهیه و بارگذاری می شود به همین دلیل در پرتال نرم افزارهای برای جستجو و دسته بندی مطالب در نظر گرفته می شود تا حجم زیاد مطالب باعث ملال آور بودن طراحی سایت نشود، البته در مورد وب سایت این متنوع بودن مطالب وجود ندارد و در نتیجه موضوعات از پراکندگی بسیار کمی برخوردارند و معمولا دور یک موضوع واحد در گردش است.

شرکت طراحی سایت ایده پویا با پشتیبانی که بعد از طراحی سایت پرتال انجام می دهد در صورت بروز هر گونه خطا می تواند در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کند.

شرکت طراحی سایت ایده پویا با ریزبینی خاصی اقدام به طراحی وب سایت پرتال می کند چرا که سایت به لحاظ ماهیتی که دارد باید تمامی نکات امنیتی در آن در نظر گرفته شود به همین منظور بسیار به این مورد با موشکافی می پردازد تا رضایت مشتریان را برآورده کند.

طراحی سایت پرتال به گونه ای انجام می شود که بارگذاری مطالب در آن بدون هیچ محدویتی امکان پذیر باشد و مدیر سایت به راحتی بتواند نسبت به بروز کردن یا حذف یا ویرایش آن اقدام کند.

در طراحی وبسایت پرتال در برخی موارد شرکت های طراحی از چند زبان استفاده می کنند تا افرادی در کشورهای مختلف که تمایل به استفاده از امکانات سایت دارند بتوانند از آن استفاده کنند.

شرکت طراحی سایت ایده پویا با نمونه های موفقی که از خود دارد و با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت پرتال این افتخار را دارد که همیشه در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود بسیار موفق عمل کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021