بهینه سازی وب سایت و سئو

وقتی شخص و یا شرکتی نیاز به طراحی سایت را حس می کند بلافاصله این مرحله را آغاز کرده و بعد از ساخت وب سایت از ان بهره برداری می کند . شخص انتظار دارد که بعد از مرحله ی تهیه و طراحی وب سایت باید سریعا کسب و کارش تغییر اساسی کند و مشتری های زیادی را جذب نماید .

این مورد امکان پذیر نیست زیرا بعد از طراحی وب سایت نوبت به بخش و مبحث سئو و بهینه سازی سایت می رسد . یک وب سایت بعد از مرحله ی ساخته شدن خودش به تنهایی دیده نمی شود و در رتبه های بالای موتور های جستجو گر قرار نمی گیرد ، لازم است تا ان را به موتور های جستجو گر شناسانید تا دیده شود و این کار با رعایت اصولی سئو امکان پذیر می باشد .

در حقیقت برای به نمایش گذاشتن سایت در نتایج اول جستجوی موتور های جستجو گر به خصوص موتور گوگل باید مواردی را در داخل و خارج از وبسایت رعایت کرد و به کل این کار ها که بدین منظور انجام می گیرد بهینه سازی وب سایت یا در واقع سئوی وب سایت می گویند .

کار اساسی که بهینه سازی وبسایت انجام می دهد این است که قابلیت جستجوی سایت در موتور های جستجو گر بالا رفته و افزایش یابد ایندکس وب سایت سریع تر انجام شود . تمام این مسائل در نهایت باعث شده تا تعداد بازدید کنندگان از وبسایت افزایش یافته و بالا رود و برای کارفرما سود به همراه اورد .

بهینه سازی وب اهمیت زیادی دارد اما هنوز هم سایت هایی هستند که این نکات را رعایت نمی کنند و این مبحث را فراموش کرده اند و از آن غافل اند ، این موضوع بخش مهمی از داشتن وب سایت بوده و به کارفرما کمک می کند تا تبلیغات سنتی خود را کاهش دهد و به سمت بازاریابی اینترنتی برود .

از ابتدا باید سعی گردد تا وب سایت بر پایه سئو بیس طراحی شود و تمامی نکته های مربوط به سئوی سایت جدی گرفته شود تا بعدا در این زمینه مشکلی پیش نیاید و رتبه ی وب سایت خوب باشد . داشتن رتبه ی خوب وب سایت عاملی مناسب می باشد برای درآمد زایی دائمی و خوب و ایجاد یک اعتبار برای وب سایت مورد نظر .

 

SEO یا همان Search Engine Optimization گاهی ممکن است تغییرات جزئی باشد اما درست کردن همان ها هم تاثیرات زیادی در جا به جایی رتبه سایت خواهد داشت و ترافیک وب سایت را افزایش می دهد و در نهایت سایت شما بهتر و بیش تر دیده می شود .

بهینه سازی برای موتور های جستجو آنقدر مهم است که امروزه در وب ، سئوی وب سایت را جزء اصلی و جدا نشدنی از طراحی وب سایت می دانند و ان را بسیار با اهمیت در نظر می گیرند و همواره به مهم بودن آن تاکید می شود .

برای تمامی صفحات وب سایت تان یک عنوان منحصر به فرد و دقیق بسازید و تهیه کنید زیرا این موضوع در سئو سازی به شما کمک خواهد کرد ، از طرف دیگر هم به تگ title اهمیت بدهید این تگ به کاربر و موتور جستجو می گوید که در محتویات صفحه سایت چه جیز هایی هست و موضوع چیست ؟

عنوان ها را در تگ title قرار می دهند و در حالت ایده آل نیز تمام صفحه ها در طراحی سایت باید عنوان خاص خود را داشته باشند و غیر مشابه باشند .

در انتخاب کردن کلمه عنوان یا همان title برای صفحه های وب سایت دقت زیادی کنید و در آنها از کلمات کلیدی استفاده کنید و بهترین عنوان ها را انتخاب نمایید ، زیرا انتخاب صحیح عنوان صفحه تاثیر زیادی در SEO خواهد داشت .

در وب سایت خود مرتبا اطلاعات و مقاله های سودمند بگذارید زیرا این موضوع برای گوگل خیلی مهم می باشد . داشتن محتویات مناسب سایت شما را قوی می سازد و بازدید هایتان را افزایش می دهد و مخاطبین و کاربران را وادار می سازد تا بیش تر به وب سایت شما سر بزنند و از آن استفاده کنند .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021