سئو سایت چیست؟

سئو سایت به روندي اطلاق می شود که با به كارگيري از ترکیب روش هاي برنامه نویسی، اطلاعات و محتويات سایت و عامل هاي خارجی اثر گذار در رتبه بندي گوگل و بهره مندي از علم سئو سبب بالا رفتن ترافیک و بازدید سایت تان مي شود.

سئو وبسایت به انجام كليه روند هايي تعريف مي شود و منجر به اين است كه سایت تان نتيجه هاي بهتري را در گوگل و سایر موتورهای جستجو به دست آورد. فاكتور هايي که در بهبود شرايط سایت تان اثر می گذارند قابل تقسيم به دو طبقه می باشد: عامل هاي داخلی و عامل خارجی.

سئوی وب سایت و بهینه ساختن وب سایت روی عوامل داخلی بستگي دارد و با بهبود ساختار وب سایت و نيز قالب سايت تلاش مي كند شرايط سایت تان در گوگل را بهبود دهد.

اين نكته را دقت نماييد که عامل هاي اصلي سئو داخلی شامل موارد: چگونگي طراحی سایت (تركيب کد نویسی، سرعت بار گذاري، ساختار صفحه ها، چگونگي طراحی قالب، چگونگي قرار گرفتن اطلاعات در صفحه و...) و اطلاعات سایت.

پس هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند تك و تنها سبب بهبود شرايط سایت تان شود و شما هم چنين بایستي یک وب سایت خوب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید لازما دارید که اطلاعات خوب همچنين در سایت خود سازگار با استاندارد هاي گوگل ايجاد نماييد.

به صورت خلاصه سئو سایت به معني برطرف كردن مشکلات کد نویسی و قالب سایت تان و تعریف پارامترهای مناسب در آن در جهت بهبود شرايط رنكينگ سایت شما در گوگل تعريف مي شود.

تحلیل سایت چیست و كاربرد آن در سئو چه مي باشد ؟

در شرايطي که وب سایت تان رنكينگ مناسبي در گوگل و ديگر موتورهای جستجو كسب نكرده است می توانید از خدمات تحلیل سایت بهره ببريد تا نقطه ضعف ها و توان و قوت سایت تان را شناسایی نماييد. علاوه بر اين می توانید از سایت های بهینه سازی ايجاد شده استفاده نماييد. با به كار گيري از سرویس و خدمات تحلیل سایت، نقطه ضعف ها و قدرت سایت شما شناسايي شده و بر مبناي این نکته ها می توانید نرخ تبدیل سایت تان را بالا ببريد.

ارتقا سایت در گوگل

یکی دیگر از سرويس هاي فراهم شده ارتقا سایت در موتور جستجوي گوگل مي باشد که سایت تان را به ازا عبارت مد نظرتان در صفحه اول گوگل به نمايش مي گذارد. لازمه اين كار داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده از سمت شما مي باشد و در نخستين گام بایستي سایت تان به وسيله ي کارشناسان مورد بررسي قرار گیرد. چنانچه سایت تان مشکلی نداشته باشد، صد در صد وب سايت شما در صفحه نخست گوگل قرار مي گيرد.

آموزش سئو و بهینه سازی موتور جستجوگر

سئو یک عمل طولاني مدت است به خاطر اين که الگوریتم های گوگل در طي زمان تغییر پيدا می کنند و علاوه بر اين قوت و توان رقبای شما نیز ثابت نمي باشد و در حال تغيير هستند. پس برای اینکه نتايج مطلوب از سئو وب سایت تان دريافت كنيد بايستي در طي زمان و به صورت پيوسته بر روی سئو سایت تان اقدام شود.

كليه افرادی که در سایت فعاليت مي كنند از برنامه نویس سایت تا فردی که اطلاعات وب سایت را ايجاد مي نمايد بایستي با اصول اولیه سئو تا حد مورد قبول آشنايي بدست آورده باشند به همين دليل دانستن مفاهیم سئو از لازمه هاي هر وب سایتی مي باشد.

مزایای سئو و بهینه سازی وب سایت

بیش تر از 80 درصد بازدید اینترنت ازراه موتورهای جستجو دنبال مي شود، همین موضوع بس است تا ذهن كليه مدیران سایت در دنیا را در جهت به دست آوردن درصدی از این بازدید به خود جذب نمايد. اما اصلي ترين فايده سئو و بهینه سازی سایت هدایت بازدیدکننده هدف دار به سایت مي باشد.

در اصل با به كار گيري از روش های سئو تان می توانید افرادی را که خرید كالا هاي سایت شما را دنبال مي كنند به طرف سایت تان بكشانيد و به مشتريان سايت خود با در صدي قابل قبول انتخاب نماييد و بتوانيد از سایت تان فروش بسيار به دست آوريد.

در حقيقت هیچ راه بازاریابی اینترنتی ديگري تا اين حد برگشت سرمایه گذاری كه انجام داده ايد را ندارد. توجهي كه بايستي در سئو كرد اين است كه شما بي آن كه پول بسياري هزينه نماييد امكان انجام اين كار را داريد. شما بایستي هر کاری انجام دهید تا سایت شما در موتور جستجو در صفحه اول و در رتبه بالا جاي گيرد.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021