لینک هایی با تعداد کلیک بالا

لینک هایی با تعداد کلیک بالا

آيا آمار بازدید از یک طراحی سایت یا لینک را ديده ايد . اعداد و ارقامی که وب سایت ارائه مي دهد پر طرفدار بودن و جذاب بودن مطالب یا وب سایت را نشان مي دهد. افرادي كه یک لینک را طراحي مي نمايند اولين قدم آن ها جذب کاربر مي باشد چرا كه شايد لينكي جذابيت خاصي نداشته باشد بعضي از لینکها ظاهر ساده ای دارند حتي بعضي از كلمات به كار رفته در آن ها نيز ممكن است براي كاربر جالب نباشد.

تبلیغات مهم ترين سهم از میزان کلیک را در اختيار خود قرار داده است در تبليغات اغراق نيز به كار رفته است و داراي خلاقيت و ابتكار و نوآوري مي باشد تا بدين روش كاربر را به سمت خود بكشاند و در بيان خود به جاي متن ساده از نوآوري استفاده نمايد. چگونه لینک ها باعث جذب کاربران بیشتری مي شوند؟

برای تیلیغات و جذب مشتریان چگونه باید لینک گذاری کنیم؟

مشتریان هنگامي كه محصولات شما براي آن ها جذاب باشد کلیک می نمايند ومعمولا وب سایت ها یا لینک هایی که کلیک زيادي را دارا هستند لغات و اصطلاحات جذاب به كار مي برند و اين گونه خود را به مشتری یا مخاطب ارائه مي دهند و كاربران را تشويق به كليك كردن مي نمايند. وجود درست این لینک های تبلیغاتی باعث میشود از نظر سئو و بهینه هازی سایت پیشرفت چشم گیر داشته باشید .

اگر لینک تبلیغاتی است باید ضمانت و پشتیبانی آن را شرح دهيد.اگر لینک براي وب سایت است محتواي ان را بيان نماييد یا لینک خود را با یک سوال آغاز نماييد. البته سوال باعث مي شود كه کاربر به دنبال جواب باشد و مهم تر از ان موضوعی است که به آن اشاره میکنید موضوعات جالب از ديد خوانندگان کلیک زيادي را به همراه دارد .تلاش كنيد كه نوشته هايتان جذاب و گيرا باشد.

لينك هايي كه در وب سایت به كار مي بريد بایستي سالم بود و در اين مورد حتما اطمينان را كسب نماييد چون اگر لينك خرابي در سايت باشد و كاربر ببيند كه لينك كار نمي كند وب سايت شما را بسته و ديگر به سايت شما مراجعه نمي كند و زحماتی که شما در نوآوري به خرج داده اید دیگر بي فايده مي شود.

از مدل هاي متفاوت کلمات و فونت ها بهره ببريد چون اين كار سبب جذاب تر شدن لينك شما مي شود و به كار گيري از تمام فاکتورهای ديدني منجر به جذب كاربر خواهد شد. لینک های تبلیغاتی كه شامل عکس و تصاویر مي باشند مي تواند راهي براي جذب کاربر برای تماشا از لینک شما شود پس لينك خود را با تصاوير جالب نمايش دهيد.

در بسياري از تجارت ها برای جذب كاربران لینک های تبلیغاتی كه تنها از تصاویر است استفاده مي شود .هم چنين مي توان عنوان ها را جالب و گيرا نوشت كه كاربران تمام اطلاعات لینک را بخوانند و لينك ها شامل كليك بسياري شوند و سئو سایت رعایت شود .

لینکهای جالب هميشه در وب سایت های موفق پيدا مي شوند. پس براي بالا بردن اندازه کلیک لینک ها در آغاز راه بايد وب سایت پربيننده اي داشت چون کاربراني كه از اين وب سایت ها استفاده مي كنند به دنبال محتويات مورد علاقه خود هستند. لینک موفق و برتر لینکی است که ظاهرو نوشتار خوبي داشته باشد تا بدين طريق كاربر را به سوي لينك جذب نمايد و در اين راه موفق شود.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021