تبلیغات در اینستا

تبلیغات در اینستاگرام و روشهای تبلیغ و افزایش بازدید و فالور در اینستاگرام چیست ؟ بعد از رسیدن خبر مهم خریده شدن شبکه ی اجتماعی اینستاگرام به وسیله ی شبکه ی غول اسای فیس بوک تقریبا می توان گفت که توجه و نظر اکثر افرادی که عضو فیس بوک بودند به سمت اینستاگرام جلب شد و با سرعت بیش تری به سمت این نرم افزار اجتماعی هجوم آورده و در ان برای خود صفحه ساختند . کار و فعالیت در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام خیلی راحت تر از شبکه ی غول اسای فیس بوک می باشد بنابراین افراد زیادی از آن استقبال کردند .

برای آگاهی از قیمت پکیج ها اینجا کلیک کنید .

ان ها به خوبی درک کرده بودند که این رسانه موقعیت مناسبی خواهد داشت برای انجام دادن تبلیغات و معرفی شدن شرکت های آن ها ، از این رو به فعالیت در این شبکه مشغول شدند و هر روز بر تعداد اعضای اینستاگرام اضافه شد .

هر گاه در هر کسب و کار و تجارتی اگر مکان و محلی با رفت و آمد زیاد وجود داشته باشد آن جا به یک محل مناسب برای تبلیغات شرکت ها و برند های مختلف تبدیل می شود و توجه افراد زیادی را به سمت خودش جلب می نماید .

تبلیغات انستاگرام جزء رسانه های اجتماعی می باشد با بازدید بسیار خوب و بالا که پایه و اساس کار و فعالیت آن اشتراک‌ گذاری تصاویر و عکس است . در حال حاضر شبکه ی اینستاگرام با داشتن بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر فعالش که در سراسر دنیا پخش هستند و فعالیت می کنند به مکانی مناسب و خوب برای کسب درامد و سود و بازاریابی اینترنتی مبدل شده است .

در ابتدا شبکه ی اجتماعی اینستاگرام کار خود را با اشتراک گذاری تصویر و عکس آغاز نمود و پس از گذشت مدت زمانی توسعه یافت و این امکان را برای کاربران خود فراهم نمود که ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای خود را هم در صفحه هایشان به اشتراک با بقیه افراد بگذارند .

اجرا و پیاده سازی همین ایده ی کوچک اینستاگرام در حقیقت بیزینس کاربرانش را به سرعت پر رونق نمود تا ان ها بتوانند از طریق این رسانه کسب سود و درآمد نمایند . افزایش کاربران در این شبکه خیلی سریع تر از حد تصور افراد بود .

خوبی این رسانه به این است که شبکه ی اینستاگرام بدون هیچ گونه محدودیت برای همه ی افراد قابل استفاده کردن است و شما به عنوان یک عضو و کاربر به اسانی و راحتی می توانید در آن عضو شده و یک صفحه داشته باشید و با گذاشتن بیوگرافی و مشخصات خود در ان جا به فعالیت و کار مشغول شوید .

مهم بودن بحث تبلیغات در اینستاگرام :

اینستاگرام یا اینستا محلی است مناسب برای معرفی شرکت ها ، شما می توانید در اینستا فالوور جمع کرده و برای محصولات تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهید و بعد از ان با داشتن یک استراتژی خوب کاربران را به سمت صفحه های توییتر و لینکدین خود سوق دهید . پس مبحث اهمیت تبلیغات در اینستا را فراموش نکنید و به ان توجه ویژه ای داشته باشید تا در راه رسیدن به اهدافتان از ان استفاده نمایید .

برای اولین گام از فعالیت خود اهمیت این شبکه را دست کم نگرفته و از طریق تبلیغ در اینستاگرام به موفقیت دست یابید .

استفاده کردن از لینک و هشتگ در شبکه ی اینستاگرام : از شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک و توییتر و اینستاگرام برای تبلیغات و اگاهی دادن به افراد استفاده نمایید زیرا این محل ها برای تبلیغ کردن بسیار مناسب می باشند و از طریق ان ها به خوبی می توانید افراد را ارجاع دهید به لینک های طراحی سایت خود تا از طریق این صفحه وارد وب سایت تان شده و نمونه کار های شما را به صورت کامل مشاهده نمایند .

بنابراین هر چه برای شبکه های اجتماعی و تبلیغ در اینستا بیش تر وقت خود را صرف نمایید و درصد فعالیت هایتان را بالا ببرید از طرف دیگر بازاریابی الکترونیکی بهتری داشته و به موفقیت بیش تری دست خواهید یافت که در اخر باعث شده تا سود نهایی شما افزایش یابد . بحث دیگر به هشت تگ ها بر می گردد که موضوعی هستند بسیار مهم و کاربردی که باید در جاهای مناسب از ان ها استفاده درست داشت تا در جست و جو ها به خوبی و درستی دیده شد .

هشتک ها وسیله ای هستند بسیار موثر و پر کاربرد برای انجام اطلاع رسانی برای پیدا کردن افراد در جهت موضوعات مورد علاقه شان ، بنابراین باید سعی نمود تا از ان ها بهینه استفاده کرد . مشتریان هدف خود را بشناسید و ان ها را فالوو کنید تا ان ها نیز شما را فالوو و دنبال نمایند و از طریق ان ها تجارت تان را گسترده تر نمایید و خود را به مشتریان هدف تان بشناسانید .

فعالیت تان را در این رسانه به صورت مرتب انجام دهید و برای ان وقت صرف نمایید تا جواب بگیرید .

تبلغات اینستاکه شما در صفحه خود انجام می دهید باید حتما برای افراد جذاب و کاربر پسند باشد تا به ان توجه کنند و ساده از کنارش نگذرند .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021