کاربرد طراحی سایت

از طراحی و ساخت وب سایت دقیقا چه انتظاری دارید ؟ قرار است کاربرد طراحی سایت برای شما چه باشد ؟ در آخر قرار است دقیقا به چه چیزی برسید ؟

طراحی وب سایت مسئله ی مهمی است که با داشتن یک برنامه ریزی دقیق می توانید از آن بهره مند شوید و در جهت پیشرفت نمودن کار هایتان از آن استفاده نمایید .

در حال حاضر اهمیت کاربرد طراحی سایت برای همه مشخص میباشد .

اگر در زمینه فروش محصول و یا خدمات خاصی فعالیت دارید ، آیا دوست دارید که بازدید کنندگان از وب سایت از شما خرید کنند یا نه ؟

شما باید قدرت این را داشته باشید که با استفاده از راه های مختلف به گونه ای صحیح ترافیک وب سایت خود را بالا برده و افزایش دهید مانند محتوای جدید و مناسب و یا عکس های جذاب و یا سایتی با ظاهر درست و طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند .

برای نزدیک شدن به اهدافی که دارید ، ترافیک وب سایت تان را بالا ببرید و نکته مهم تر این که ترافیکی را به طرف وبسایت خود بکشانید که برایتان مفید بوده و در نهایت از شما خرید کنند و سود به همراه داشته باشند .

برای دست یابی به موفقیت در اغاز امر به جستجوی اشخاصی بپردازید که مرتبط با زمینه کاری شما بوده و بتوانید با آن‌ ها به راحتی تعامل نموده و سپس از آنان درخواست کنید تا محتوای وب سایت شما را در وبلاگ و یا وبسایت خود منتشر کنند و یا اگر در شبکه های اجتماعی فعال هستند و در آن جا صفحه اختصاصی دارند مطالب مهم شما را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و به اشتراک با افراد دیگر بگذارند .

اکثر افرادی که شما را می شناسند و عضو سایت شما هستند به نحوی به شما علاقه ‌مند بوده و قصد ندارند که رقیب تان بشوند پس می توانید از آن ها کمک گرفته و به وسیله ی انها کالا و یا خدمات خود را معرفی نموده و در اختیار دیگران بگذارید .

از دوستان خود بخواهید که تبلیغ محصول شما را در وبلاگ ها و صفحه های اجتماعی خود بگذارند و برایتان مخاطب جذب کنند و محتوای وب سایت تان را با بقیه به اشتراک بگذارند . پس به این نکته توجه نمایید که تنها نوشتن محتوای تازه و خوب برایتان کافی نمی باشد و شما بایستی محتوایی را ایجاد نمایید که کاربران و بازدید کنندگان آن را به اشتراک‌ با دیگران بگذارند و از کنار آن ساده رد نشده و برایش وقت بگذارند .

باید دقیقا در مورد بحث و موضوعی از خود مطلب بنویسید که بازدید کنندگان ترغیب شده تا بر روی دکمه اشتراک کلیک نمایند و در این میان به موضوعات مختلفی فکر کنید که بیش تر از بقیه برای افراد جالب بوده و آن‌ ها به آن موضوعات بیش تر از چیز های دیگر اهمیت می‌ دهند .

وقتی محتوایی را ایجاد می کنید آن را طوری بنویسید که حتی همکاران تان هم از آن مطلب و نوشته بتوانند در وب سایت شان بهره برده و استفاده کنند و به جای آن به شما از سایت شان لینک بدهند ، این یک معامله ی خوب و دو طرفه می باشد که می توانید از آن استفاده نمایید و شناخته شوید .

شما به عنوان مدیر یک وب سایت نقش میزبان را بازی می کنید و بازدید کنندگان و کاربران با وارد شدن به وب سایت شما در واقع مهمانان تان می شوند .

پس باید شرایطی را ایجاد کنید که آن ها از بودن و چرخیدن در وبسایت تان لذت ببرند . باید آن ها را درست و اصولی از صفحه ای که در آن قرار گرفتند به سمت صفحات دیگر سایت خود هدایت و راهنمایی نمایید و همواره آن‌ ها را راضی نگاه دارید تا در وب سایت شما عضو شده و از بیننده به کاربر تبدیل شوند ، در این جاست که باید خدمات و محصولات تان را به آن ها به بهترین نحو ارائه داده و محصولات را به آن ها بفروشید .

آن ها را در خبرنامه عضو کرده و اتفاقات جدید را برای آن ها ارسال نمایید تا همواره در جریان کار هایتا ن قرار بگیرند .

این موضوع را در نظرر بگیرید که شما همواره به عنوان مسئول سایت می باشید و در نتیجه باید نسبت به تمام اتفاقاتی که در وب سایت تان رخ می دهد ، پاسخ گو باشید . به عنوان مثال برای این که بتوانید جلوی نابودی داده ها و اطلاعات وبسایت تان را بگیرید باید یک سیستم منظم به صورت پشتیبان گیری از وب سایت تان ایجاد نمایید و به آن اهمیت بدهید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021