طراحي سايت پزشكي و درمانی

زمانيكه براي افرادي ازجامعه سوالي پيش آيد چه سخت و چه راحت ،در اينترنت به صورت آنلاين به دنبال جواب خود مي گردند.

پزشكان نيز براي اينكه خدمات خود را عميق تر و بهتر عرضه نمايند و افراد آنها را بشناسند مي توانند يك طراحی سايت پزشكي عالي و قوي براي خود داشته باشند كه در آن رزومه ی خود را معرفي نمايند .قابليت سرويس آنلابن براي رزرو كردن وقت به روش اينترنتي را ارائه دهند. در سايت پزشكي نشريات و مقالات علمي و همچنين خبرهاي پزشكي را مي توان در محتويات سايت به صورت طبقه بندي موضوعي پزشكي قرار داد. پزشکان می توانند با داشتن یک وب سایت خوب و ایده ال فعالیت هایشان را گسترده تر کنند .

طراحي سايت پزشكي و درمانی :

سايت پزشكي را مي توان براي درمانگاه ها و كلينيك پزشكي و بيمارستان ها نيز طراحي نمود و قابليت تور مجازي و وقت ملاقات را به صورت آنلاين تعيين نمايند.همچنين خدمات خود در زمينه پزشكي و پزشكاني كه در آنجا كار مي كنند را معرفي نمايند.

طراحي سايت دکتر و طراحی سایت پزشک بايد اصول مربوط به بهينه سازي و سئو را نيز رعايت نمايد و قالب گرافيكي اختصاصي و قوي داشته باشد. زماني كه كاربر به سايت يك پزشك مراجعه مي نمايد باید خدمات پزشك و كلينيك و بيمارستان را در آن مشاهده نمايد.

در طراحي سايت پزشكي داشتن امكانات زیر از مهمترين قسمت ها در طراحي سايت مي باشد كه شرح مي دهيم :

رزرو كردن به صورت اينترنتي ، معرفی کردن خدمات ارائه شده ، در منوي سايت موارد تماس با ما و درباره ما طراحي شده باشد و همچنين داراي اسلايد تصاوير باشد كه این مورد باعث جذابيت سايت پزشكي مي شود .

همانطور كه قبلاً هم اشاره كرديم از مهمترين خصوصيات طراحی سايت درمانی و پزشكي معرفي كردن پزشك و كلينيك است و خدمات و تخصص هاي پزشكي درماني را به شكل گسترده نمايش دهيم.

حال اين سايت درمانی مي تواند براي يك پزشك طراحي شود و يا براي كلينيك و بيمارستان طراحي شود و در هركدام موارد خاص خودشان تعريف مي شود. اگر براي يك پزشك سايت طراحي مي شود بايستي درباره ي پزشك و رزومه تخصصي و اطلاعات تماس در مطب و كلينيك هايي كه طبابت مي كند ارائه شود.

همچنين اگر براي كلينيك و بيمارستان طراحي سايت دکتر انجام مي گردد خدمات و تخصص هاي پزشكي درماني و دادن اطلاعات پيرامون پزشكان و كاركناني كه در آنجا كار مي كنند و تور مجازي از تصاوير محل كلينيك و بيمارستان به صورت سه بعدي نمايش داده شود.

با داشتن سايت پزشكي و درمانی شما مي توانيد علاوه بر بيماران و مخاطبين قديمي خود كه خدمات به آنها ارائه كرديد متقاضيان جديد و تازه اي براي خود پيدا كنيد كه اين را از طريق كلمات كليدي خاص براي بالا رفتن سئو و رتبه سايت پزشكي در موتورهاي جستجو امكان پذير مي باشد.

يكي از كارهايي كه مي توان با داشتن طراحي سايت پزشكان به آن رسيد اين است كه مشتريان سابق خود را راضي نگه داريم .

به جاي مراجعه حضوري به مطب و كلينيك براي گرفتن وقت از سيستم رزرواسيون آنلاين بهره ببرند و به این ترتیب از اتلاف وقت آنها جلوگيري نمود.

 

 

طراحي سايت پزشكي با دو فاكتور مهم به موفقيت مي رسد. اول این که ورود مشتريان و بيماران جديد را داریم كه تيجه كلمات كليدي در گوگل براي بلا رفتن رنكينگ سايت است و دومين فاكتور سرعت و گرافيك خوب و جالب سايت با عث افزایش بازدید ها مي شود.

حال امكاناتي كه براي طراحي سايت پزشكي در نظر گرفته شده را بيان مي كنيم :

قابليت رزرواسيون و زمان مشخص شده براي مراجعه به پزشك در كلينيك يا مطب در سايت پزشكي امكان پذير باشد.

نمايش تور مجازي سه بعدي از مطب و يا نمايش 360 درجه از كليه امكانات موجود در مطب.

بانك اطلاعاتي كامل از كتاب ها و مجلات پزشكي در وبسايت قرار داده شود.

در نقشه گوگل مي توان محل مطب و كلينيك را مشخص نمود.

خدمات و تخصص هاي پزشك و كلينيك را در وب سايت پزشكي معرفي نمود.

طرز قرار دادن منوها را بتوان تغيير داد.

بخشي از سايت را به مقالات و نشريات پزشكي و اخبار اختصاص داد.

بخش نظر سنجي در سايت موجود باشد و نظرات كاربران در مورد اخبار و مقاله و نشريات ثبت شود.

گالري عكس و فيلم نيز در وب سايت پزشكي لحاظ شود.

سايت پزشكي داراي صفحات نامحدود باشد.

تماس با ما و درباره ما نيز در وبسايت پزشكي جزء الزامات مي باشد.

و ديگر امكانات...

شركت طراحی سایت ايده پويا در زمينه طراحي وبسايت مي تواند با توجه به نياز شما يك سايت اختصاصي با قالب ويژه طراحي نمايد كه سايت شما پربيننده و در رده هاي برتر موتورهاي جستجو قرار بگيرد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021