بالا بردن ترافیک وب سایت

بالا بردن ترافیک وب سایت :

براي داشتن رتبه در سطح بالا و اينكه ترافيك سايت افزايش يابد مديران سايت ها با همديگر رقابت مي كنند. زماني كه تازه سايتي طراحي مي شود تعداد بازديد كنندگان آن كم مي باشد و براي اينكه اين تعداد كم را افزايش دهيد يك شبه نمي شود و حاصل ماه ها تلاش مي باشد.

براي داشتن رتبه بهتر بايستي اصول و قاعده سئو را در كنار ايده و تصميمات خود رعايت نماييد تا سايت شما ترافيك خارق العاده اي داشته باشد. ايده هاي شما كاربران را به سوي سايت شما جذب كرده و باعث برگشت مجدد آنها به سايت مي شود و كاري كه شما بايد انجام دهيد اين است كه سايتتان در موتور هاي جستجو و براي مخاطبين ارزش قابل توجه داشته باشد.

در اين مقاله قصد داريم روش هايي معرفي نماييم كه با به كار گيري اين روش ها افزایش بازدید از سايت را داشته و رتبه بندي در موتورهاي جستجو را افزايش دهيد.

روش اول:

براي اينكه سايت شما در شبكه اينترنت جايگاه خوب و سئو خوبی داشته باشد و برایتان افزایش رنکینگ , افزایش بازدیدکننده را به همراه داشته باشد سعي كنيد خلاقيت و ايده هاي خود را در سايت تان پياده سازي نماييد كه جذابيت سايت شما براي مخاطبين و كاربران باعث اين شود كه رتبه و ترافيك سايت در جايگاه بالا قرار بگيرد .سايت هايي كه فعاليت نمي كنند و جذابيت ندارند نبايد انتظار داشته باشند كه بازديد كننده دوباره به سايت آنها مراجعه كند.

روش دوم :

در سايت تان سعي نماييد كه با توجه به خواسته هاي كاربران و زمينه فعاليتي كه نشان دهنده حرفه شماست سايت طراحي شود و سايت هايي كه ساده و زيبا هستند مورد پسند براي ايرانيان مي باشد.

روش سوم :

محتويات و مطلب هاي جديد و تازه در سايت بنويسيد. مطالب سايت هاي ديگر را در سايت خود كپي نكنيد چون باعث مي شود كه موتورهاي جستجو سايت شما را شاخص گذاري نكند و متوجه تكراري بودن سايت شما شود.

روش چهارم :

در قسمت تماس با ما سايت حتماً اطلاعات تماس خود را به دقت و كامل وارد نماييد چون هم براي ياهو ارزش دارد و هم دليلي مي شود كه كاربران به وب سايت اعتماد كنند.

روش پنجم :

به كاربران سايت خود اطمينان و صداقت را نشان دهيد. اگر از مطالب سايت ديگر استفاده كرديد حتما نام سايت را به عنوان منبع معرفي كنيد. اين امر باعث اعتماد كاربران به شما مي شود وتعداد بازديد كنندگان خود را افزايش مي دهيد.

روش ششم :

از به کار بردن مسيرهايي كه كاربر را گمراه مي كند جلوگیری نمایید و ان ها را گیج نکنید و سعي كنيد مسيري كه كاربر را به مقصد مي رساند نشانش دهيد.

روش هفتم :

در سايت خود از لينك هايي كه معتبر و بازديد كننده زياد دارند استفاده نمایید البته قبل از استفاده ی لینک ها از مديران وب سایت ها درخواست نماييد زيرا كه تبادل لينك نيز منجر به افزایش ترافيك سايت مي شود.

روش هشتم :

قالب سايت خود را طوري طراحي نماييد كه در كليه مرورگر ها يك شكل نمايش داده شود و همچنين سبك باشد تا به راحتي لود شود.

روش نهم :

سعي كنيد براي اينكه ترافيك سايت و رتبه بندي را افزايش دهيد از كلمه هاي كليدي مناسب و موثر استفاده نماييد و با كلمات كليدي رقيبان مقايسه شود تا در جايگاه رقابتي قرار گرفته باشيد .

روش دهم :

آدرسي كه براي وب سايت خود در نظر مي گيريد كوتاه باشد و كلمات كليدي را طوري انتخاب نماييد كه در خاطر افراد ماندگار باشد.

روش يازدهم :

در انتخاب عنوان وب سايت نيز دقت نماييد چون كاربران عنوان سايت را در نگاه اول مي بينند و این بخش را مختصر و مناسب براي كاربر شرح دهيد.

روش دوازدهم:

وقتي مطالبي را در مورد موضوعي در سايت بيان مي كنيد از مطالب مرتبط به موضوع استفاده كنيد.

اگر تمام اين روش ها را انجام دهيد مي توانيد ترافيك سايت خود را بالا ببريد و اصول مربوط به سئو و بهینه سازی را نيز رعايت فرماييد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021