نکاتی درباره سئو

بهینه سازی و سئو به سایت شما کمک خواهد کرد تا در گوگل نتیجه بهتری بگیرید و بهتر دیده شوید . به طور کلی می توان گفت شما با کار بر روی دو دسته از عوامل به موفقیت خواهید رسید : دسته ی اول عوامل داخلی و دسته ی دوم عوامل خارجی . برای سئو وب سایت به عوامل داخلی بیش تر توجه نشان دهید و آن ها را جدی تر بگیرید و ساختار وب سایت خود را بهبود دهید .

بازاریابی اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و در این روز ها بازاریابان حاضر هستند تا هر کاری را انجام بدهند تا با پرداخت مقدار هزینه کمتر مخاطب بیش تر کسب نمایند و بازدید از وب سایت خود را افزایش دهند و در نهایت فروش اینترنتی موفق تری داشته باشند .

سئوی سایت  یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها می باشد که وب سایت تان را برای انواع موتور های جستجو گر بهینه سازی می کند و شما را به هدفتان نزدیک می سازد .

شما باید تمام جوانب را خوب و با دقت بسنجید و سعی کنید تا همه جوانب را با هم و در کنار هم انجام دهید ، به مسائلی که برای موتور های جستجو گر مهم و اساسی هستند توجه نمایید و در کنار آن سعی کنید متون و مطالب جدید و غیر تکراری تولید کنید و از شبکه های اجتماعی گوناگون استفاده کنید و مطالب خود را در آن جا منتشر کنید تا از طرق مختلف بازدید کنندگان را افزایش دهید و کسب و کار خود را به همه بشناسانید و سود بدست آورید .

در این جا قصد داریم تا به بررسی چندین نکته بپردازیم که شنیدن آن ها خالی از لطف نمی باشد :

بهینه کردن نوع و ساختار در آدرس پیوند :

آدرس پیوند نوعی برقراری ارتباط با سایر وب سایت ها است و از این رو بسیار اهمیت دارد ، بنابراین سعی کنید آدرس های صفحه های خود را بهینه سازی کنید تا موثر واقع شوند .

بهینه کردن نشانه گذاری schema :

طرح و الگو های ( schema ) زیادی هست که با کمک گرفتن از آن ها می شود انواع خدمات و محصولات را به موتور های جستجو گر شناساند ، اگر می خواهید وب حال حاضر خود را به وب معنایی تغییر دهید بهتر است تا صفحه وب سایت مورد نظر را بر پایه ی schema.org نشانه و علامت گذاری نمایید . برای این کار کد های Html را چک نمایید و از این موضوع اطمینان به دست اورید . در این زمینه می توانید از اعتبار سنج های الگو های وب سایت گوگل هم استفاده نمایید و آن ها را به کار ببندید .

بهینه کردن سرعت وب سایت :

از عوامل موثر دیگر در بهینه سازی سرعت بالا آمدن وب سایت می باشد و در حقیقت پارامتر سرعت لود شدن صفحه های وبسایت برای گوگل بسیار با اهمیت و مهم می باشد . شما می توانید به آسانی و بدون صرف هزینه با کمک ابزار های رایگان سرعت تمامی صفحه های وب سایت را چک کنید و اگر در این زمینه مشکلی وجود داشت سعی نمایید تا آن را برطرف کنید .

 

استفاده کردن از ابزار های گوگل همانند وبمستر تولز :

باید اطمینان حاصل نمایید که سایت تان در وب مستر تولز ابزار گوگل ثبت شود و سپس آن را فعال کنید . اگر این ابزار را فعال کنید ، هرگاه برای سایتتان مشکلی به وجود آید این ابزار کمک می کند تا شما با وب سایت گوگل در تماس مستقیم باشید .

به الگوریتم ها گوگل دقت کنید، سایت گوگل چند وقت یک بار الگوریتم های خود را تغییر داده و آپدیت می کند و بر اساس الگوریتم های جدید خود وب سایت ها را انالیز کرده و رتبه بندی آن ها را تغییر می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021