بازاریابی اینترنتی با موتور جستجو

بعد از طراحی سایت و داشتن یک وب سایت خوب و مناسب نوبت به جذب کردن مشتری و کاربر می رسد تا از وبسایت ما بازدید کنند و آن را ببینند . یکی از مناسب ترین و بهترین ابزارها برای انجام بازاریابی اینترنتی و بازاریابی موتور جستجو واستفاده کردن از انواع موتور های جستجو است که سهم بالایی دارد .

بازاریابی اینترنتی موتور جستجو معمولا به دو شکل پولی و یا رایگان وجود دارد . در شیوه ی بدون پول در حقیقت با رعایت تکنیک های صحیح و اصولی سئوی سایت و بهینه ساختن اصولی وبسایت برای موتور جستجو ، سایت تان رتبه ی بالاتری را نسبت به بقیه وب سایت ها در نتیجه های موتور جستجو کسب می کند و نسبت به رقبا در مکان بالاتری به نمایش گذاشته می شود و به این ترتیب تعداد بازدید کننده بیشتری به سمت وبسایت تان کشیده می شود و در نهایت مقدار فروش سایت شما افزایش یافته و بیش تر می شود .

روش دوم روش پولی می باشد ، موتورهای جستجو که مشهور هستند و استفاده کننده بیش تری دارند مثل : موتور جستجوی گوگل برای ارتقا یافتن بازاریابی اینترنتی به اضافه ی استفاده از روش بالا به کاربر ها این امکان را داده که با پرداخت کردن مقدار مشخصی هزینه لازم برای کلمات کلیدی در رتبه ی بالای جستجو ها دیده شوند .

بهره گرفتن از روش ویدئو مارکتینگ (Video Marketing)

ویدیو مارکتینگ روشی می باشد با آموزش تصویری که به عقیده ی خیلی ها به مراتب بهتر و تاثیر گذارتر است از روش های متنی و نوشتاری و یکی از روش های مناسب برای بازاریابی اینترنتی می باشد .

با استفاده از شبکه اجتماعی ویدیویی همانند سایت یوتیوب و اینترنت پر سرعت افراد و کاربران به دنبال دیدن انواع ویدیو های آموزشی در اینترنت می گردند و به کمک این ویدیو ها می خواهند تا رفع نیاز نمایند .

شما می توانید با تهیه ویدیو مناسب و انتشار آن در وب سایت شخصی تان و یا در شبکه های اجتماعی آن را در معرض نمایش همه بگذارید و در آن ویدیو خدمات و محصولاتی که در شرکت تان دارید را معرفی نمایید و بازدید کنندگان را به سمت طراحی وب سایت خود بکشانید و ان ها را با محصولاتتان آشنا نمایید .

 

راه دیگر برای بازاریابی ، بازاریابی اینترنتی شبکه اجتماعی که به آن Social Media Marketing می گویند می باشد .

شبکه های های اجتماعی مختلفی وجود دارد که افراد را به یکدیگر وصل می نمایند همانند فیس بوک و توییتر و غیره ، بازاریابی شبکه های اجتماعی به دو شکل پولی و رایگان وجود دارد که در راه و روش رایگان کار و فعالیت همیشگی و منظم تان در انواع شبکه های مختلف اجتماعی باعث می شود که اشخاص با نام تجاری و برند تان آشنا شده و به سمت محصولات شما بیایند و از آن ها دیدن نمایند .

روش دوم راه و روش پولی است که به ازای پرداخت کردن مقدار مشخصی هزینه ، تبلیغ هایتان در قسمت های مختلف شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشته شده و کاربران می توانند آن ها را ببینند . می توان گفت که انجام بازاریابی اینترنتی شبکه اجتماعی به نسبت انجام دادن بازاریابی در موتورهای جستجو شاید از شانس کمتری برخوردار باشد و در شبکه اجتماعی شما ترافیک کم تری از مشتری ها و کاربران مختلفی را جذب نمایید و خریدار کمتری به سراغ شما بیایند ولی می توانید از شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را برده و به شکلی مناسب برند تان را معرفی کرده و محصولات تان را به معرض دید و فروش افراد مختلف بگذارید .

ایمیل مارکتینگ یا Email Marketing

ایمیل مارکتینگ هم یکی از روش ها و ابزار های اساسی و کاربردی در انجام بازاریابی اینترنتی می باشد .

در راه و روش و ابزار ایمیل مارکتینگ شما با ارسال کردن ایمیل به شکل گروهی و تعداد زیاد به کاربران آن ها را تشویق می کنید تا از وب سایت سازمان و یا شرکت تان دیدن کنند و بعد از بازدید از سایت به خرید ترغیب می شوند .

برای استفاده کردن از این راه و شیوه دقت لازم را داشته باشید و ارکان بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ را رعایت نمایید که از مهم ترین ارکان آن احترام گذاشتن به مشتری ها می باشد و همین طور دقت کنید که لینک لغو عضویت برای مشتری را در ایمیل ارسالی خود قرار دهید که مسئله ی بسیار مهمی می باشد .

بازاریابی اینترنتی محتوایی

بازاریابی اینترنتی با محتوای مناسب یا همان واژه ی (Content Marketing) از قسمت های اساسی و پر کاربرد و مهم در بازاریابی الکترونیکی و اینترنتی است . همواره موتورهای جستجوی مختلف به دنبال یافتن محتوای غیر تکراری و کیفیت دار می باشند پس اگر شما محتوای جدید و غیر تکراری و مناسبی را در وب سایت تان بگذارید مورد توجه آن ها واقع می شوید و از طریق این موتور های جستجو می توانید کاربر و بازدید کننده بسیاری را جذب کرده و آن ها را با وب سایت خود آشنا نمایید و از این طریق افزایش ترافیک را به همراه داشته باشید .

اگر متون و محتوای سایت شما مورد پسند بازدید کنندگان واقع شود آن ها مطالب تان را در سایت های مختلف و هم جنین در پروفایل های انواع شبکه اجتماعی که دارند انتشار می دهند و در نهایت محبوبیت تان زیاد شده و سایت شما مورد توجه ویژه قرار می گیرد .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021