سئو سایت خبری

اخبار و رویداد های جدید و جالب را در سایت قرار دهید زیرا به چندین علت و دلیل بخش خبر ها در طراحی وب سایت شما بسیار مهم و اساسی می باشند پس زمانی که رویدادی با اهمیت در زمینه کاری شما اتفاق می افتد خبرش را حتما منتشر کنید و این رویداد را با یک تیتر مناسب به صورت خبر انتشار دهید تا افراد از ان اطلاع یابند و موضوع را دنبال کنند و علت دیگر این است که اخبار و رویداد ها در وب سایت به بهینه کردن وبسایت و سئوی سایت شما بسیار کمک می کنند .

برخی از صاحبان شرکت ها تصور می کنند فقط باید اخبار مهم و بزرگ را منتشر کنند و بقیه رویدادها شانسی برای انتشار شدن و خواندن ندارند اما این تصور درست نیست و هر موضوعی که جنبه خبری داشته باشد می تواند در پیشرفت کارتان و افزایش بازدید شما موثر و مفید واقع شود . باید نحوه ی خبر گذاشتن در وب سایت را یاد بگیرید و از آن به درستی و به جا استفاده نمایید .

به عنوان نمونه و مثال خبری خاص را فقط در یک صفحه گذاشته و آن را اختصاصی کنید زیرا همان یک صفحه هم قادر است تا پیج رنک وب سایت را تغییر داده و بالا ببرد و کاربران هم سر در گم نشده و از صفحه ی خبر استفاده می کنند.

اخبار را بعد از مدتی آپدیت و تازه کنید تا مردم به صورت دائم اطلاعات تکراری را استفاده نکنند و خسته نشوند .

ممکن است بعضی از وقت ها اخباری را برای چندین روز مرتبا در سایت قرار دهید و اخبار را به هم لینک نکنید ، شما هر بار اطلاعات قبلی را تغییر می دهید و در این صورت یک صفحه با ادرسی یکسان دارید با این ویژگی که متن و محتوای آن هر لحظه تغییر می کند و این باعث می شود تا کاربر گیج شده و وب سایت را ترک کند و به سراغ سایت های مشابه برود .

گاهی بهتر است به جای ایجاد کردن چند صفحه متفاوت یک صفحه قوی تر و پر محتوا تر بسازید و اگر طراحی وب سایت خبری را به عهده دارید بهتر است خبر ها را دیگر صفحه بندی ننمایید و به جای چند خبر کم و کوتاه و لحظه ای تمام خبر ها را که به یک موضوع و مسئله خاص مربوط می شوند به یک صفحه پر محتوا و طولانی تبدیل نمایید تا از نظر دسترسی برای کاربران راحت تر باشد و افراد بهتر بتوانند به صفحه مورد نظر شما دست پیدا کنند و از آن استفاده مفیدی کنند .

اگر خبر جدید و جذابی دارید وقت را تلف نکنید و خبر را در وب سایت قرار دهید و آن را در اختیار کاربران خود بگذارید .

برای اخبار خود لینک بگذارید

اگر تمایل دارید تا نظر کاربران و اعضای وبسایت و مخاطبان و انواع موتورهای جستجو گر را جلب کنید اخبار و رویداد های جدید و متون روزانه را در وب سایت های خبری منتشر و پخش نمایید زیرا وقتی که خبر های شما پخش شد لینک های آن ها به وسیله ی سایت های third party ( شخص سومی ) انتشار و پخش می شوند .

هر اندازه که کیفیت این وبسایت ها بیش تر و بهتر باشد تاثیرشان نیز بر بهینه سازی موتو جستجو و سئوی وب سایت تان بیش تر می شود و شما می توانید نظر موتور های جستجو گر را بیش تر به سمت خودتان جلب نمایید و ارزش وب سایت خود را در مقایسه با دیگر سایت ها بالا ببرید . اخبار سایت را در شبکه های اجتماعی نیز منتشر کنید تا بازدید کنندگان شما افزایش یابند و مخاطب بیش تری پیدا کنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021