نکته های سئو

همه‌ این موضوع را می دانیم که بهینه سازی وب سایت و سئو از نیاز های اصلی و اساسی برای هر وب لاگ و هر طراحی سایت می باشد . سئوی سایت سبب موفقیت یک سایت می شود و برای شما بازدید کننده بیش تری جذب می کند .

عبارت SEO مجموعه ای از کارها می باشد که پس از رعایت کامل آن ها در نهایت وبسایت شما بهینه می شود و شما به کمک سئوی وب سایت می توانید خود را به همه بشناسانید و ورودی های وب سایت تان را افزایش دهید به این ترتیب می توانید مشتری بیش تری را برای تجارت تان کسب نمایید .

اگر شما محصولی برای فروختن داشته باشید بنابراین داشتن بازدید کننده برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد و به دنبال بازدید کننده و کاربر بیش تر می باشید .

سئوی سایت شامل دو بخش اساسی می باشد : on-site optimization و Off-page optimization که در بخش On-site کار بر روی متون و محتوا و بهینه کردن سایت انجام می گیرد و در قسمت Off-page کار بر روی بک لینک ها و به اشتراک گذاشتن مطالب در وب سایت های دیگر انجام می پذیرد .

 

برخی از کار هایی که در داخل سایت برای بهینه ساختن سایت باید انجام دهیم عبارت اند از :

انجام دادن این بهینه سازی ها ارتباطی مستقیم با بالا رفتن رتبه سایت دارد و در نتایج گوگل وب سایت بهتر دیده می شود .

رعایت کامل اصول سئو می تواند تعداد بازدید ها و ورودی ها از طریق موتور های جستجو گر را افزایش دهد .

می توان گفت انجام سئو سبب افزایش یافتن تجربه کاربر می شود که این یک تاثیر غیر مستقیم می باشد .

برخی از کار هایی که در بیرون از وب سایت برای بهبود بخشیدن به سئو باید انجام دهیم عبارت اند از :

Off-page optimization بر روی امر سئوی وب سایت تاثیری مستقیم دارد .

هر چه تعداد بک لینک ها افزایش یابد به مراتب تعداد بازدید کنندگان نیز افزایش یافته و این دو با هم ارتباطی مستقیم خواهند داشت .

این کار ها بر برند موثر هستند و باعث شناخته شدن بیشتر آن می شوند .

تاثیر غیر مستقیم نیز بر روی مشترکین سایت است .

برخی دیگر از نکات موثر بر سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو :

اگر سایتی با چند دامین دارید که محتوی آنان تقریبا همانند یکدیگر است بهتر است که تمام آن ها را بر روی یک دامین بگذارید .

در وبسایت خود تا آن جا که می توانید از dash به جای underscore استفاده نمایید .

سعی کنید در سایت خود از متون تکراری وب سایت های دیگر استفاده نکنید و مطالب جدید را تولید کنید و از کپی برداری به شدت خودداری کرده و مطالب کاربر پسند تولید نمایید .

از تگهای H1 , H2 , H3 بهینه و درست استفاده نمایید ، با کمک گرفتن از آن ها می توانید صفحه های وب سایت خود را بشناسانید و جایگاه خود را به رده های بالاتری در جستجوگر ها افزایش دهید .

سئوی تصاویری را که در وب سایت قرار می دهید رعایت کنید .

در انتخاب هاست خود دقت فرمایید و سعی نمایید تا وب سایتی را برگزینید که قطعی نداشته باشد و سرعت لود شدن صفحه های وب سایت شما پایین نباشد .

گوگل همواره در سعی و تلاش می باشد تا بهترین و مناسب ترین وب سایت ها را در اختیار کاربرانش قرار دهد ، پس اگر طراحی وب سایت خوبو متون شما ناخوانا و غیر واضح باشد قطعا وب سایت گوگل آن‌ را دیگر به کاربرانش پیشنهاد نمی کند و شما نمی توانید در رتبه های بالای جستجو ها دیده شوید پس اگر می خواهید موتور جستجوها و مهم تر از آن ها گوگل شما را به عنوان یک وب سایت خوب معرفی کند باید نوشته های سایت خود را درست و خوانا برای کاربران ارائه بدهید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021