سئو علم است یا هنر

سئو فرایندی است که این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و به یک علم فراگیر و وسیع تبدیل شده است و مرتبا در حال تغییر و تحول می باشد . اصلی ترین کار سئو این است که موتور جستجو را با وب سایت شما دست می نماید و در نتیجه رتبه ی شما در جستجوی کاربران بالا رفته و برایتان بازدید های رایگان اینترنتی را به همراه دارد .

بعضی از شرکت ها هستند که از شما مقداری پول دریافت کرده و سپس وب سایت شما را در نتایج حاصل از جستجو بالا می اورند .

اما مواردی هم وجود دارند که با خرید جایگاه نمی توانید بالا آمده و باید حتما برای افزایش رتبه ی خود کارهایی را انجام دهید و در حقیقت رتبه ی مورد نظرتان را به دست بیاورید و برای آن تلاش کنید و حتی بعد از رسیدن به رتبه ی مورد نظر برای حفظ آن نیز بکوشید . این موتورهای جستجوگر بسیار کاربر پسند بوده و همواره به دنبال راضی نگاه داشتن کاربران خود هستند . بسیاری از موتور های جستجو در دنیا که معروف هم هستند جزء این گروه قرار دارند همانند :

گوگل و یاهو و غیره .

اگر به اصول موتورهای جستجو گر واقف شوید آن ها را متوجه می شوید و با آنان زبانی مشترک پیدا می کنید .

 

 

زمانی که به این زبان مشترک واقف می شوید در آن جاست که وب سایت شما پیشرفت مى نماید و در رتبه های بالا به نمایش در می آیید . این رتبه ها را Organic یا طبیعی در موتور های جستجو گویند .

سئو زبانی است مشترک بین شما و موتور های جستجو گر و یکی از عوامل مهم در بازاریابی اینترنتی است ، سئوی سایت یک تخصص می باشد و علاوه بر تخصصى بودن آن یک هنر هم هست . هنری که با کمک آن می توان در سایت گوگل رتبه هاى بالاتر را کسب نمود .

متخصص سئو با گذشت زمان می تواند رفتار های موتور جستجو گر را تشخیص دهد و اقدامات لازم را انجام داده تا وب سایت شما را برای موتور های جستجو دوست داشتنی جلوه دهد . سعی کنید در طراحی وب سایت نیز سئو بیس بودن آن را رعایت نمایید و از نظر برنامه نویسی سایت سئو را رعایت کنید .

بهینه سازی وب سایت و سئو یعنی ایجاد یکسری از صفحات وبسایت که از نظر موتورهای جستجو زیبا و جالب باشد و در نتیجه های جستجوی کاربران بیشترین نمره و امتیاز را به دست بیاورد و این برای مدیر سایت موفقیت ایجاد می کند زیرا بسیاری از ورودی های وب سایت از طریق موتور های جستجو به سمت وبسایت کشیده و جذب می شوند .

هنر و علم بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو در مورد تمام روش های فنی مساعد است و به کار گرفته می شود همانند انواع تگ ها و عنوان های به کار رفته در صفحات ، استفاده مناسب از کلمه های کلیدی و محتوای وب سایت .

موتور های جستجو گر صفحه های سایت را به کمک خزنده های عنکبوتی می یابند و سپس آن ها را فهرست بندی می نمایند .

سئوی سایت چه سود و منفعتی می تواند داشته باشد ؟

این علم کمک به سزایی به شما خواهد کرد تا بازدید کنندگان وب سایت را افزایش دهید .

با کمک گرفتن از سئو می توانید برای خود اعتبار کسب نمایید و از رقبا پیشی بگیرید .

علم سئو کمک خواهد کرد تا با کمک تبلیغات و بازدید بالا بتوانید پول زیادی را کسب نمایید .

سئو این کمک را به شما خواهد کرد که با بالا رفتن رتبه ی وب سایتتان به اسانی به بازاریابی الکترونیکی پرداخته و خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید و از این راه کسب سود و منفعت کنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021