تاثیر هاست بر سئو سایت

همواره بحث سئو سایت و بهینه سازی موتور های جستجو گر از اهمیت خاصی برای مدیران وبسایت برخوردار می باشد و مدیران به دنبال راه هایی هستند تا به کمک آن بتوانند رتبه ی سایت و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند و از این راه مخاطب بیشتری جذب کرده و کسب سود کنند . آن ها فاکتور های مختلفی را بررسی می کنند تا تاثیرات هر موضوعی را بر روی سئوی سایت خود بسنجند ، یکی از فاکتور های اساسی که در بهینه سازی و سئو می تواند اثر گذار باشد هاست میزبان است البته از نظر برخی از افراد هاست نمی تواند تاثیری داشته باشد ولی باید به این دسته گفت که اتفاقا هاست ربط زیادی به مسئله ی وب سایت دارد .

در انتخاب کردن هاست دقت بفرمایید و تمام جوانب را قبل از انتخاب یک هاست مناسب بسنجید و برای آن وقت بگذارید ، مثلا اگر کسب و کاری دارید که امکان پیشرفت روزانه ی آن وجود دارد و بینندگان وب سایت شما زیاد است هاست اشتراکی به درد شما نمی خورد و نمی تواند خواسته ی شما را پوشش دهد .

اما اگر بازدید کنندگان از وب سایتتان به صورت روزانه زیاد نیستند هاست اشتراکی برایتان مشکلی ایجاد نمی کند و می توانید از آن استفاده نمایید .

اگر برای طراحی وب سایت خود هاست اشتراکی گرفته اید که آی پی سرورش را موتور های جستجو بلوک کردند این موضوع به سایت شما نیز ضرر می رساند و تاثیری منفی خواهد داشت پس دیگر نمی توانید وب سایت خود را به راحتی گسترش دهید .

 

سرعت در لود شدن سرور :

لود شدن سرور و سرعت این موضوع بسیار مهم و با اهمیت می باشد ، برای لود شدن دو نوع و حالت سرعت موجود است :

نوع اول آن زمان و سرعت برقراری ارتباط با سرور است و نوع دیگر آن سرعت لود شدن قالب ها می باشد که همراه با سبکی انواع قالب ها و کد ها و فشرده بودن استایل‌ های آن ها افزایش سرعت را داریم . هر گاه شما از هاستینگ با کیفیت بالا بهره می گیرید این اطمینان را داشته باشید که سرعت لود شدن طراحی وب سایت بالایی دارید .

گوگل خود تاثیر سرعت لود شدن صفحات سایت بر بهینه سازی موتور های جستجو و سئو را تایید و منتشر نمود و آن را به عنوان یک فاکتور موثر برای طراحی سایت و سئو و دیده شدن وب سایت در موتور جستجو در نظر گرفت .

برخی از موضوعات و مواردی که قبل از برگزیدن یک هاست باید از آن اطلاع داشته باشید و آن ها را رعایت نمایید :

سعی نکنید به خاطر سود دهی و هزینه ی کمتر از هاست رایگان بهره مند شوید و استفاده نمایید .

اگر کسب و کار شما بسیار گسترده و بزرگ است و مدیر وب سایتی پر طرفدار و پر بازدید هستید هرگز و به هیچ وجه از هاست های اشتراکی استفاده نکنید زیرا در آخر این امر به ضرر شما تمام می شود .

در صورتی که مشکل مالی ندارید بهتر است از آی پی اختصاصی مخصوص به خود استفاده نمایید .

سعی کنید از مکانی هاست خود را تهیه و آماده نمایید که اصلا قطعی نداشته باشد و کمتر دچار مشکلات شود .

و در آخر این که قبل از انتخاب کردن هاستینگ خود حتما تمام جوانب را بسنجید و حسابی تحقیق کنید و بعد از مطمئن شدن و بررسی کامل موارد هاست مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021