عوامل موثر در سئو

برخی از عوامل هستند که بر روی سئوی سایت تاثیر گذار هستند و برای موتور های جستجو اهمیت پیدا می کنند که در زیر به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم :

۱ - مدت زمانی که بیننده در وب سایت شما باقی مانده و به صفحه های سایت سر می زند .

۲ – تعداد کلیک های موثر در سایت هنگام بازدید از صفحات مختلف آن .

۳- تعداد و میزان لینک های شما در متون وب سایت .   

۴ - اشتراک گذاری مطالب در انواع شبکه های اجتماعی ( فیس بوک و لینکدین و گوگل پلاس ) که باعث افزایش ترافیک می شود .

۵- برند سازی کسب و کار خود با استفاده کردن و کمک گرفتن از دنیای اینترنت.

باید سعی کنید طراحی وب سایت و گرافیک وب سایت کاملی داشته باشید تا بتوانید مخاطب را بیشتر سرگرم کرده و در وب سایت خود نگاه دارید که این کار از نظر گوگل برای وب سایت شما خوب خواهد بود زیرا کاربر سریعا سایت شما را نمی بندد و به سراغ رقیبتان نمی رود .

با افزایش تعداد بازدید ها از وب سایت شما در حقیقت ورودی های سایت تان بیشتر شده و از نظر گوگل وب سایت طراحی شده از طرف شما محبوب به حساب می اید و کاربران زیادی را جذب می کند پس در رتبه ی وب سایت تغییرات مثبتی صورت می گیرد .

سعی کنید در نوشته های خود و متونی که در وبسایت می گذارید از لینک هم استفاده نمایید و صفحات مربوطه را به هم لینک کنید تا مخاطب به راحتی به صفحه های بعدی در وب سایت برود و از مطالب آن جا نیز استفاده نماید و زمان بیشتری را صرف ماندن در وب سایت شما کند که این نیز به نفع شما خواهد بود .

یکی دیگر از کار هایی که به افزایش ترافیک وبسایت شما کمک خواهد نمود استفاده کردن از شبکه های اجتماعی است و این که مطالب خود را در آن شبکه ها به اشتراک گذاشته تا از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نیز بتوانید ورودی دریافت نمایید و بر تعداد بازدید کنندگان خود بیافزایید .

مهم ترین شبکه های اجتماعی شامل فیس بوک و گوگل پلاس و اینستاگرام و غیره هستند که از طریق آن ها می توانید به بازاریابی اینترنتی بپردازید و خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید .

در رنکینگ وب سایت گوگل یک سری از عوامل وجود دارد که برای موتور جستجوگر گوگل مهم می باشد که عبارت اند از :

رتبه بندي در داخل صفحه ها و عوامل موثر بر آن .

عواملی که در رتبه بندي خارجی صفحه ی وب سایت تاثیر می گذارد .

نوع و تعداد تخلف ‌هایی که در وبسایت صورت می گیرد .

عامل های بلوكه نمودن

شما باید در طراحی سایت و سئو بیس بودن آن دقت به خرج دهید و سعی کنید تا تمام عوامل را در کنار هم رعایت کنید و آن ها را با هم داشته باشید تا در نهایت یک سایت موفق و کاربر پسند داشته باشید که از این طریق بتوانید محبوبیت در موتور های جستجو را نیز کسب نمایید و در تجارت خود موفق باشید .

به عنوان مثال : برای متون خود عناوین مناسب انتخاب کنید و در پایان نوشته های خود از کلمات کلیدی و تگ ها استفاده نمایید و حتما کلمه های کلیدی را در برچسب قرار دهید . از فایل های سنگین فلش و هر مورد دیگری که لود شدن صفحه ی وب سایت شما را کند می کند ، جدا خود داری فرمایید . البته از کلمات کلیدی به اندازه ی کافی استفاده نمایید و تمام متون خود را با این کلمه ها پر نکنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021