بهینه کردن سایت

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر به روش و روندی می گویند که اگر درست اجرا شود به گرفتن افزایش ترافیک برای وب سایت منجر می شود و افراد بیشتری را به سمت سایت سرازیر می کند

برخی از کار هایی که می توان برای بهینه سازی وب سایت انجام داد عبارت اند از :

بازاریابی اینترنتی و فعالیت ها در شبکه های اجتماعی و اصلاح کردن انواع کد های اچ تی ام ال که در وب سایت نوشته شده اند و استفاده از بک لینک های مفید و سودمند برای وبسایت ، توجه مداوم به تغییر الگوریتم های گوگل ، نوشتن متون جدید و غیر تکراری ، بهینه سازی تصاویر به کار رفته در سایت مورد نظر و برطرف کردن خطا های موجود در وب سایت و بقیه کار هایی که برای انجام دادن سئو لازم است .

بعد از طراحی وب سایت هر سایتی باید یک تیم برای سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو خود داشته باشد ، تیمی برجسته و قوی که با به کار گرفتن به روز ترین متد ها در زمینه بهینه سازی سایت ، مرتبا رتبه ی شما را افزایش دهد و نگذارد تا وب سایت شما در موتور های جستجو گر افت رتبه پیدا کند .

تیم سئو کارتان باید تجربه و دانش سئو را داشته باشد و مرتبا اطلاعات خود را با مرورگر ها آپدیت و به روز کند مخصوصا با موتور جستجوی گوگل که از بقیه مهم تر و کاربرد آن بیشتر می باشد .

افزایش دادن رتبه ی وبسایت شما ممکن است چندین ماه طول بکشد پس نگران نباشید !

سایت خود را به گونه ای طراحی کنید و در آن مطالب و متون بگذارید تا برای اشخاص مفید باشد به عبارت دیگر شما باید وب سایتی را مدیریت نمایید که فرد استفاده ی درست و بهینه ای از آن داشته باشد و باز هم حاضر باشد تا به سایت شما سر بزند و از آن استفاده ی مجدد نماید .

بعضی از افراد می گویند بهینه سازی وب سایت که کار آسانی است و دیگر به تیم سئو احتیاجی نیست و با خریدن چند لینک خارجی در وب سایت های تبلیغاتی می توان به راحتی سایت را بالا آورد .

اما باید به این افراد گوشزد کرد که سئو و بهینه سازی وبسایت فقط این چند مورد نیست که با انتخاب تنها چند کلمه کلیدی خاص شما بتوانید وب سایت خود را بهینه کنید و رتبه ی آن را افزایش دهید . برای این که نتیجه ی خوبی بگیرید باید دانش فنی خود را افزایش دهید و در مورد سلایق و نیاز های مخاطبین سایت و مشتری هایی که دارید تحقیق کنید و احتیاجات آن ها را به خوبی بشناسید و خود را با آنان وقف دهید .

پس به مخاطبان خود و مطالبی که برای آن ها در سایت می گذارید اهمیت دهید و به اصطلاح مشتری خوان باشید و مشتری هدف خود را تعیین نمایید و آن ها را جدی بگیرید به این ترتیب می توانید نظر مساعد موتور جستجوی گوگل را جلب نمایید .

در انتخاب کلمه های کلیدی و میزان جستجوی ماهانه ی آن ها توسط افراد دقت کنید ، در صورت لزوم برای انتخاب کلمات کلیدی بهتر حتما مشاوره بگیرید زیرا با انتخاب کلمات مناسب و پر طرفدار که با زمینه کاری شما مرتبط هستند می توانید مخاطبین بیشتری را جذب نمایید و در نهایت ترافیک وب سایت را بالا برده و کسب سود و منفعت کنید .

معمولا انجام دادن برنامه ریزی برای کار بهینه سازی موتور جستجو و سئو در 2 مرحله امکان پذیر است :

۱- انجام کار های سئو در داخل سایت خودمان

۲- انجام کار های سئو خارج از وب سایت

دو مرحله باید با هم انجام گیرند نباید از کنار هیچ کدام به سادگی گذشت .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021