سئو چیست ؟

سئو انجام مراحلی است که با کمک آن می توان وب سایت را بالا آورد و در جستجو ها در رتبه های بالاتر به نمایش گذاشت . با کمک گرفتن از انواع تکنیک های برنامه نویسی، استفاده از لینک های داخلی و خارجی ، قرار دادن محتوای وب سایت مناسب و انجام دادن یکسری از عوامل خارج از وب سایت می توان بر سئوی سایت تاثیر گذاشت که در تمام مراحل باید تا حدی با علم سئو آشنا بود و بر اساس تجربه از آن کمک گرفت .

بهینه سازی وبسایت و مفهوم سئو برای موتور های جستجو مخفف Search Engine Optimization است که معنی آن بهینه کردن وب سایت طراحی شده برای موتور جستجوگر می باشد که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

اگر قصد داشتن و طراحی وب سایت جدیدی را دارید سعی کنید کنید شرکتی را برای این کار انتخاب نمایید که طراحی سایت را بر اساس سئو بیس انجام می دهد و در برنامه نویسی خود اصول بهینه سازی سایت را رعایت می کند ، این امر به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

تمام افراد کم و بیش با مفهوم seo اشنایی دارند ، در واقع هر سایتی که در زمینه های مختلف بازرگانی و تجارتی کار و فعالیت می نماید ، باید برای پیشرفت کار و تجارت خود صفحه های سایت خود را برای انواع موتور های جستجوگر به خصوص موتور گوگل که بیشترین کاربرد را دارد بهینه کند تا در جستجوها وب سایت او در رتبه های بالاتر دیده شود .

هدف اصلی از بهینه ساختن وبسایت جلب تعداد بیشتری از بازدید کنندگان و کاربران اینترنتی برای طراحی سایت است.

وب سایت گوگل برای انجام ایندکس صفحه های وب سایت از یکسری فاکتور های مشخص استفاده می کند که بعضی از آن ها معلوم و برخی نیز به صورت محرمانه می باشند بعد از آن هم سایتی که رتبه و رنک (Rank) بالاتری دارد در صفحه اول جستجو به نمایش گذاشته می شود و در اصطلاح بهینه شده است و همه این را می دانند که وب سایت های موجود در صفحه اول گوگل بیشترین تعداد در بازدید را دارا می باشند .

در حقیقت کار سئو وب سایت همین بهبود بخشیدن به سایت است تا در موتور های جستجو دیده شده و مورد توجه کاربر قرار بگیرد . سعی کنید تا از بکار بردن متون تکراری و کپی شده از وب سایت های دیگر خود داری کنید و مطالب جدید بنویسید ، مطالب خود را کاربر پسند و مناسب برای کاربران و در اندازه ی صحیح تهیه کنید .

در متون خود از تصاویر مرتبط کمک بگیرید و در کنار آن سئوی تصاویر و عکس ها را نیز رعایت نمایید . با نوشتن متون جدید و مناسب کاربر قطعا می توانید نظر گوگل را جلب نمایید .

به الگوریتم های گوگل توجه کنید ، آن ها چند وقت یکبار تغییر می کنند و معیار هایشان برای سئو عوض می شود که اطلاع داشتن از آن ها به شما بسیار کمک می کند .

برخی از فاکتور های لازم و اولیه برا انجام درست بهینه سازی وب سایت سئو :

تهیه و تولید کردن محتوا مناسب و مفید برای کاربر های هدف وب سایت .

به اشتراک گذاشتن مطالب جالب و انجام فعالیت مستمر در انواع مختلف شبکه های اجتماعی پر طرفدار مانند اینستاگرام و گوگل پلاس و توییتر و فیس بوک و غیره .

انواع لینک های داخلی و خارجی و بک لینک از سایت های مرتبط با زمینه فعالیتی ما .

و موارد دیگری که انجام دادن آن ها در این زمینه به ما کمک می کند .

در زمینه فعالیت خود کلمات کلیدی پر کاربرد و مناسبی را بر گزینید و بر روی آن ها کار و تمرکز کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود دست یابید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021