طراحی سایت داینامیک

به سایتی داینامیک می گوییم که متون و عکس ها و کلا محتویات داخل صفحه های آن به شکل دوره ای و با توجه به خواست و نیاز مدیر وب سایت نام برده تغییر کند که معمولا این نوع از سایت ها از دو بخش اصلی تشکیل یافته اند :

یکی از بخش ها همان هسته ی وب سایت می باشد و کد هایی که در پس زمینه استفاده شده و به دور از چشم کاربران می باشند و در نهایت به بانک اطلاعاتی در طراحی وب سایت داینامیک وصل می شوند .

بخش دیگر محتویات درون صفحه های طراحی سایت است که مخاطبان می توانند آن ها را تماشا کنند .

در طراحی سایت داینامیک علاوه بر داشتن یک طراحی قالب سایت شکیل و زیبا امکانات دیگری نیز برای ارایه دادن سرویس به مشتریان موجود می باشد که مخاطبین و مشتریان به آسانی می توانند از آنها بهره مند شده و استفاده نمایند .

اگر طراحی وب سایت داینامیک را انجام داده باشید شما در جایگاه دارنده و مدیر سایت می توانید به آسانی و با در اختیار داشتن پسورد سایت طراحی شده تغییراتی را که دلخواهتان است ایجاد نمایید .

طراحی سایت پویا و داینامیک نیاز به تغییر مداوم متون و محتوای وب سایت دارد که معمولا این کار توسط ادمین های وب سایت طراحی شده و با دادن سطح دسترسی های مختلف به افراد انجام پذیر و عملی می باشد .

تغییرات شامل کم و اضافه کردن و تغییر در صفحه های سایت ، تغییر در تعداد تبلیغاتی که در سایت موجود است و ... می باشد که توسط ادمین وبسایت انجام می پذیرد .

برخی از افراد جامعه انتظارات خود را در مورد صفحات وب و طراحی سایت فقط به ابعاد اطلاع رسانی آن محدود می کنند و چیزی فراتر از آن نمی خواهند اما این تصور را می توان گسترش داد و به ابعاد بازاریابی اینترنتی و تجاری وب سایت در دنیای گسترده و پیشرفته ی اینترنت توجه ای ویژه داشت و آن را فراموش نکرد .

 

پایگاه داده ای که در طراحی سایت داینامیک وجود دارد به سایت قدرت داده در حقیقت وب سایت داینامیک شامل تعدادی از صفحه است که با توجه به نیاز های گوناگون و درخواست کاربران وب سایت طراحی ساخته و ایجاد می شوند و محتوایش از پایگاه داده ای مشخص فراهم می شود.

این نوع از وب سایت ها طرفداران بی شماری در دنیای وب امروزی پیدا کرده اند و دارای بازار خوبی می باشند. در طراحی وب سایت داینامیک کنترل پنلی است که مدیریت وب سایت از طریق آن تغییرات لازم را در وبسایت به وجود می آورد .

واسط کاربری در این نوع از سایت ها راحت بوده و فقط با فشردن چند گزینه صفحه ای ایجاد می گردد که مورد نظر کاربر است و با ساخت این صفحه ها کاربران قادر می باشند به اطلاعات زیادی دست یابند و با توجه به نیاز هایشان از آن ها استفاده نمایند و بهره مند شوند .

مدیران سایت نیز می توانند به آسانی و سادگی کار به روز رسانی برای داده و اطلاعات را انجام دهند و پایگاه داده ی خود را به روز و آپدیت کنند .

وب سایت داینامیک شامل یکسری از مزیت ها می باشد همانند :

مدیریت آسان محصولاتی که در سایت قرار می گیرد

مدیریت کردن گالری ویدیو و تصاویر وبسایت

به نمایش گذاشتن آمار بازدید از طراحی وب سایت

مدیریت انواع متون و مطالبی که ادمین در سایت می گذارد

انجام مدیریت نظر سنجی های کاربرانی که در وب سایت عضو شده اند و کامنت می گذارند

مدیریت تازه ها و خبر هایی که در وب سایت وجود دارد

برنامه هایی که با بانک اطلاعاتی در ارتباط هستند

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021