لینک مخفی

به نظر شما دلیل گذاشتن انواع لینک در صفحات طراحی وب سایت چیست و چرا این کار صورت می گیرد ؟ چرا برخی از لینک ها را مخفی می کنند ؟ لینک مخفی چه فایده ای می تواند داشته باشد ؟

درباره ی لینک پنهان یا link cloaking ممکن است در تولید بک لینک ها یکسری سردرگمی به وجود بیاید و مشکلاتی را برای شما پدید بیاورد .

یکی از فایده ها و بهره های استفاده نمودن از لینک های مخفی و پنهانی سرعت بخشیدن به شناخته شدن و معرفی طراحی وب سایت و وبلاگ ها است و یکی از راه های مفید و خوب برای استفاده از این تکنیک استفاده کردن از یک تصویر کوچک با ابعاد کم است و سپس به آن تصویر باید لینک به مقصد بدهید .

به این نکته توجه نمایید که حتما رنگ لینک های وب سایت تان با رنگ پس زمینه متفاوت باشد. برای این کار از رنگ های مختلف استفاده کنید . اگر تمایل دارید تا در وب سایتی لینک بگذارید اما نمی خواهید که لینکتان دیده شود سعی کنید لینک را در مکانی قرار دهید که در دید نباشد و کسی نتواند آن را به راحتی ببیند . از لینک ها به درستی و بهینه استفاده کنید اگر لینک های زیاد و بی ربط استفاده کنید سودی برای شما نخواهد داشت و در نهایت به شما کمکی نمی کند و بی فایده می باشد .

معمولا لینک ها به دو صورت فالوو و نوفالوو استفاده می شوند .

زمانی که در طراحی سایت خود ارتباط های وابسته دارید بر روی تبلیغات کد نصب نمایید در این صورت وقتی که افراد و اشخاص روی لینک ها کلیک می کنند ، به سمت وب سایت های وابسته هدایت شده و به آن جا لینک می شوند. مفهوم لینک دادن این است که اشخاص از وبسایتتان و متون و مطالبی که در آن گذاشتید بهره می گیرند و استفاده می نمایند .

به وب سایت خود به صورت مداوم و آهسته لینک بدهید . قبل از دادن لینک در نوشته های وب سایت خود به رقیبان خود و اهدافی که دارید دقت و توجه کنید و بعد از آن لینک هایتان را متناسب با خواسته های خود بدهید . کلمات اصلی خود را مشخص کنید و لینک ها را متفاوت بدهید و فقط به یک کلمه بسنده نکنید . سعی کنید در وب سایت های تبلیغاتی غیر مرتبط با زمینه کاری خودتان لینک نگذارید ، این حرکت برای وب سایت شما زیان بار است . کار و عملیات افزایش دادن بک لینک در سایت کاری عادی است اما نکته اساسی و مهم این است که تمرکزتان باید به رقیبانتان باشد و در کنار آن به برنامه ها و هدف هایی که برای آن نقشه دارید .

همچنین شما می توانید در لینک دادن از بک لینک های مجانی و غیر پولی استفاده کنید به عنوان مثال :

لینک های مرتبط با مطالب خود را در وب سایت های web2 منتشر نمایید و به اشتراک قرار دهید .

در تالار های گفت و گویی که موجود هستند به فعالیت بپردازید و در آن جا پست بگذارید .

در طراحی وب سایت هایی پرسش و پاسخ پست بگذارید و در بحث های مختلف شرکت کنید

در وبلاگ های دوستانتان نظر بگذارید

در شبکه های اجتماعی صفحه درست نمایید و مطالب خود را در آنجا به اشتراک بگذارید .

طراحی وب سایت خود را در دایرکتوری های بزرگ و مطرح ثبت نمایید .

در گوگل پروفایلتان را درست کنید و از گوگل پلاس استفاده نمایید و اجازه بدهید تا دوستان و آشنایان شما را در آنجا و سایر شبکه های اجتماعی فالوو کنند

در صورت امکان به کاربران و مخاطبین خود کتاب های رایگان و یا سی دی بدهید و از این را تبلیغات را گسترده تر کنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021