طراحی سایت دکتر

امروزه با پیشرفت دنیای مجازی اینترنت و گسترش استفاده از آن در تمام اقشار جامعه و فراگیر شدن آن طراحی سایت پر طرفدار شده است و نظر خیلی از مشاغل را به سمت خود جلب کرده است . یکی از حرفه هایی که به طراحی وب سایت نیازمند است طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان است .

داشتن یک سایت کاملا مستقل و اختصاصی برای جامعه ی پزشکان یکی از بهترین و معتبر ترین راه های حضور پزشک دردنیای مجازی اینترنت می باشد تا از این طریق بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی با بیماران در ارتباطی موثر و دو طرفه باشد .

طراحی وب سایت دکتر و پزشک درست مثل داشتن یک فضا و مطب مجازی است که از طریق آن پزشک می تواند به آسانی با بیماران خود در ارتباط بوده و آنها را در زمینه های پزشکی مختلف راهنمایی و مشاوره کند ، همچنین دکتر مورد نظر می تواند انواع مقاله های پزشکی، فایل های صوتی و تصویری ، تصاویر مختلف و مطالب شخصی خود را برای اطلاع عموم مردم در طراحی وب سایت شخصی خود قرار دهد و با بیمارانش ارتباطی بهتر و موثر تر برقرار نماید .

در وب سایت پزشک می توان بخشی به عنوان تور مجازی قرار داد و در آن ویدیویی از فضای داخلی مطب پزشک را قرار داد تا بازدید کنندگان و بیماران با محیط آشنا شده و آن را بررسی نمایند .

تولید و طراحی سایت پزشکان بیشتر به منظور افزایش دادن کیفیت در ارائه انواع خدمات سلامت و درمان کشور صورت گرفت که از این راه ارتباط میان پزشک و بیمار تسهیل یافته و سریع تر می شود و بیماران از این طریق بتوانند با پزشکان آشنا شوند و پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنند تا از خدماتی که او ارائه می دهد ، استفاده نمایند .

 

برای طراحی وب سایت پزشک می توان امکانات مختلفی را قرار داد به عنوان مثال سیستم نوبت دهی آنلاین که در وب سایت دکتر برای بیماران گذاشته می شود یکی از راه های سریع جهت رزرو نوبت می باشد.

وقتی برای پزشک کار راه اندازی و طراحی سایت را انجام می دهید قسمتی برای درباره پزشک بگذارید تا دکتر بتواند خلاصه ای از فعالیت ها و خدماتش و رزومه ی دکتری خود را در آنجا بگذارد همچنین بتواند اطلاعات تماس، مطب هایی که در آن ها کار می کند و روز و ساعت های کاری و تخصص هایش را به نمایش بگذارد .

اگر هم برای بیمارستان و یا کلینیکی خاص کار طراحی وب سایت را انجام می دهید قسمتی برای نمایش دادن اطلاعات پزشکان و تمام کارمندان حاضر در آن کلینیک ، خدمات و تخصص های ارائه شده در مرکز مورد نظر ، تور مجازی و گالری تصاویر در طراحی وب سایت خود قرار دهید تا بیماران با بیمارستان یا مرکز درمانی آشنا شوند .

طراحی وب سایت دکتر کاملا داینامیک می باشد و بر اساس و پایه سیستم مدیریت محتوای کاملا اختصاصی یا (CMS) آنلاین است. پزشک مورد نظر می تواند با لاگین کردن به سیستم مدیریت محتوا آن را مشاهده و تغییرات لازم را در آنجا انجام دهد و سایت خود را به روزرسانی کند . کار کردن با سیستم مدیریت محتوا بسیار آسان و کاربر پسند می باشد .

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت پزشک و دکتر می توان با توجه به درخواست آن ها قرار داد :

بخشی برای به نمایش گذاشتن انواع کتاب و مجله های پزشکی

قسمت عضویت در وب سایت

بخش تور مجازی و نمایش 3 بعدی فضای داخل مطب

گذاشتن بخش معرفی انواع خدمات و تخصص های پزشک و کلینیک مورد نظر

امکان نظر سنجی در وبسایت

امکان اضافه کردن صفحه به وب سایت به تعداد نامحدود

بخش تبلیغات و بنر در سایت

تغییر در نوع چیدمان منوی سایت

اسلایدر و امکان تغییر عکس های آن

گذاشتن امکان رزرواسیون و مشخص کردن وقت قرار با دکتر مورد نظر کلینیک

نمایش نقشه سایت

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021