بازاریابی اینترنتی به کمک توییتر

اینترنت همه گیر شده است و استفاده از آن نیازی به مکان و زمان خاصی ندارد و در هر جایی که باشید به راحتی می توانید از طریق دنیای مجازی اینترنت به فعالیت های خود بپردازید و این یکی از بزرگ ترین مزیت های اینترنت است .

در حال حاضر همان طور که می دانید اکثر کسب و کارها و تجارت های گوناگون چه اینترنتی و چه غیر اینترنتی همه در توییتر به فعالیتهای خود می پردازند .

اهداف همه آنها یک موضوع مشخص است و آن هم افزایش دادن نفوذ تبلیغاتی با اضافه کردن تعداد فالوور ها است تا با کمک دنبال کنندگان خود در اینترنت دیده شوند و با حضوری فعال در کنار مخاطبان خود بوده و با آنان به فعالیت مشغول شوند .

توییتر از شبکه های اجتماعی پر کاربرد است در زمینه فعالیت های بازاریابی اینترنتی و انواع مختلف تبلیغات اما فضای این شبکه کمی فرق می کند و شاید به راحتی فعالیت کردن در فیس بوک و بقیه شبکه های اجتماعی نباشد .

نکته ای مهم که در اینجا مطرح می شود این است که جذب کردن فالوور ها و دنبال کننده ها مخصوصا از نوع فعال در شبکه ی اجتماعی توییتر خیلی سخت تر از بقیه شبکه های اجتماعی به نظر می رسد .

اما نگران نباشید با رعایت کردن تکنیک های زیر می توانید فالوورهای توییر خود را زیاد نمایید و به کمک آنها در تجارت خود مطرح شوید.

بازاریابی اینترنتی به کمک توییتر :

به عنوان گام اول عضو شبکه اجتماعی توییتر شده و در آن به شروع فعالیت های تبلیغاتی خود بپردازید . در گام بعدی برای خود متن معرفی جامع و کاملی را تهیه نمایید زیرا کاربران بیشماری هستند که با مشاهده کردن متن پروفایل شما تصمیم میگیرند تا شما را فالو کنند یا نه .

متن خلاصه اما کاربردی و جالبی را در پروفایل بگذارید . در گام سوم سعی کنید تا متن پروفایل را بروز کنید و مثلا همراه با مناسبت های مختلف متن ها را تغییر دهید . در گام چهارم باید صفحه توییتر مربوط به خودتان را به خوبی و وضوح کامل معرفی کنید.

با کمک گرفتن از امکانات شبکه اجتماعی، توییتر خود را در فیس بوک و گوگل پلاس معرفی کنید .

در مرحله بعدی اگر وب سایت شخضی دارید و قبلا طراحی سایت را انجام داده اید به سرعت و بدون تلف کردن وقت توییتر خود را در وب سایت شخصی تان ثبت کنید.

شبکه اجتماعی توییتر به همه امکان این را می دهد که توییت های خودشان را در وب سایت بگذارند و بعد شما با بدست اوردن کد توییت به راحتی می توانید خارج از توییتر آنها را به انتشار بگذارید و با کمک آن بازاریابی اینترنتی به کمک توییتر را انجام دهید .

برای این کار روی علامت سه نقطه کلیک کنید و عبارت Embed tweet را فشار دهید تا کد توییت به نمایش گذاشته شود.

در توییتر خود دوستان جدید را بیابید تا از طریق آنها توییت هایتان را گسترش بدهید ، که البته این یک خیلی راحتی است. فقط کافی است تا در اینترنت یک چرخ زده و وب سایت های مورد علاقه تان را بیابید یا فیسبوک افراد مختلف را ببینید و در آنجا لینک های توییتر افراد را سرچ کنید و به صفحات پروفایل آنها رفته و دکمه (follow) که در قسمت چپ صفحه است فشار دهید تا افراد مورد نظر خود را دنبال نمایید .

بعد از فالوو کردن آنها می توانید پست های بروز شده در صفحه هایشان را ببینید در مقابل آنها هم در اکثر مواقع بروز رسانی های شما را می بینند و دنبال می کنند .

همین طور با کلیک کردن بر روی تصویر اشخاص نیز می توانید افراد خاصی را فالوو کرده و به پروفایلشان سر بزنید و آنها را هم به لیست دوستان خود اضافه نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021