طراحی وب سایت b2b

ارتباط ما بین تجارت و دنیای تکنولوژی از زمان های قدیم وجود داشته و هنوز هم این ارتباطات در جریان بوده و ادامه دارد. طراحی وب سایت B2B عمر طولانی ندارد و مدت زمان کمی است که مطرح شده است اما با تمام این حرف ها در زمینه تجارت الکترونیک یکی از کامل ترین و بهترین خدمات به حساب می آید و بسیار پر کاربرد است .

در مدت زمانی بسیار کوتاه این نوع از تجارت الکترونیک سیر صعودی خود را طی کرد و با رشد خوبی همراه بود .

در حال حاضر وب سایت های متعددی در این زمینه طراحی شده و فعالیت می کنند ، وب سایت هایی همانند وبسایت علی بابا .

به وضوح می توان گفت یکی از بزرگترین و پر کاربرد ترین تجارت های امروزی که در سرتاسر دنیا مطرح و مورد توجه است، همین بحث تجارت B2B می باشد.

می توان به وضوح گفت : امروزه وبسایت هایی که با مدل های اقتصادی B2B پیاده سازی شده اند جزو دسته های پر درآمد و پر کاربرد وب سایت های اینترنتی هستند.

تجارت الکترونیکی در حقیقت انجام امور تجاری است که به صورت کاملا آنلاین و تنها ازطریق اینترنت صورت می گیرد .

در چند سال اخیر این تکنیک همراه با رشد بالایی بوده است و همواره در حال پیشرفت بوده است .

تجارت الکترونیکی به انواعی از معاملات می گویند که خرید و فروش محصولات و کالا در آن از طریق دنیای اینترنت انجام می شود و در نهایت به صادرات واردات کالا ها ختم می شود.

ارتباط از نوع و شکل بنگاه و بنگاه (B2B) : الگویی از تجارت الکترونیکی است که هر دو طرف معامله را بنگاه‌ها تشکیل می دهند و ارتباط بین بنگاه ها را توضیح می دهد .

پیاده سازی و طراحی سایت B2B این امکان را داراست که بنگاه های تولید کننده را به مصرف کنندگان و خریداران خود معرفی کرده و انها را در تمام دنیا بشناساند ، البته علاوه بر این موضوع میتواند برای موسسه هایی که کار واسطه گری را انجام می دهند و دایرکتوری وظیفه معرفی کالا را انجام دهد .

مهمترین و اساسی ترین ویژگی یک وبسایت B2B ، جنبه و وجه درآمد زایی آن است ، زیرا همکاری کردن چند بنگاه تجاری مختلف در کنار هم افزایش تعداد مشتریان را به همراه داشته و در نهایت بر روی افزایش فروش تاثیر مثبت می گذارد .

در کشورمان ایران هم تجارت الکترونیک بسیار باب شده است و طراحی وب سایت B2B با انواع مدل های اقتصادی مختلف این روزها پر کاربرد شده است و با وجود جدید بودن انها باز هم در بین وبسایت های موفق اینترنتی قرار دارند مثلا می توانیم به سایت علی بابا که شناخته شده است اشاره کنیم که در طول شبانه روزهزاران ببینده دارد و موسساتی هستند که برای انجام معامله خود به این وبسایت سر می زنند و با استفاده و کمک گرفتن از آن به معاملات می پردازند .

 

 

امکانات طراحی وب سایت b2b

مدیریت محتوای سایت

امتیاز دادن به محصولات و خدمات بر اساس تعداد ستاره

مدیریت اخبار

امکان داشتن بخش خبرنامه

خرید و فروش بدون داشتن واسطه

صفحه تبلیغات و ساخت صفحه به تعداد نامحدود

بخش ویژه تبلیغات برای کسب درآمد بیشتر

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021