طراحی سایت موبایل

امروزه تلفن همراه در دست همه اقشار جامعه دیده میشود و افراد وقت زیادی را در طول روز با گوشی های خود صرف می کنند . این افراد تمایل زیادی دارند تا از طریق موبایل شخصی و یا تبلت خود به گشت و گذار و مرور در اینترنت بپردازند زیرا از نظر انها این کار بسیار لذت بخش تر و راحت تر از نشستن پشت کامپیوتر شخصی است آن هم برای مدت زمان طولانی در شبانه روز .آنها با استفاده از تلفن همراه خود در اینترنت وقت می گذرانند ، موبایل های مختلف به سادگی در دسترس افراد هستند پس امکان مرور کردن وب برای کاربران به راحتی مهیا شده است.

این موضوع ثابت شده است که کاربران اینترنت برای بازدید از انواع وب سایت ها به جای استفاده کردن از سیستم های شخصی بیشتر تمایل دارند تا از موبایل استفاده کنند و این کار را آسان تر می دانند .

با توجه به این گستردگی استفاده از موبایل های شخصی ، اگر نسخه وب سایتی مخصوص موبایل نداشته باشیم کاربران و بینندگان زیادی را از دست می دهیم و شانس بازدید از سایت خود را به سادگی از آنها میگیریم ، پس در اینجاست که به ضرورت و اهمیت طراحی سایت موبایل پی می بریم .

طراحی وب سایت نسخه موبایل نیازمند دانش متفاوتی است به نسبت طراحی وب سایت . طراحی سایت موبایل با توجه به نیاز های مشتری و سفارشی که مشتریان برای هر وب سایت می دهند طراحی و اجرا میشود .

خیلی بهتر است در طراحی وب سایت نسخه موبایل از طرح پیچیده استفاده نکنیم و طراحی را به گونه ای انجام دهیم که با امکانات مختلف گوشی تلفن همراه سازگار باشد. یکی از مناسب ترین و بهترین روش ها بهره گرفتن از ساختاری است که با هر صفحه ی نمایش موبایل تنظیم می شود.

 

 

اگر دقت خود را بالا ببریم میبینیم که تلفن همراه و موبایل های شخصی امروزه یکی از اساسی ترین بخش های مهم بازاریابی اینترنتی هستند که بسیار زیاد مورد توجه و استفاده افراد هستند. کاربران تمایل دارند به اسانی از طریق موبایل شخصی به اینترنت دسترسی داشته باشند بنابراین موضوع طراحی وب سایت خوب برای موبایل مورد توجه برنامه نویسان و طراحان سایت قرار گرفته است.

طراحی سایت موبایل را با استفاده از جاوا و فلش انجام ندهید زیرا گوشی های موبایل آنها را نمایش نمیدهند و برای تصاویر و عکس ها از تگ Alt استفاده شود چون کاربران موبایل زیادی هستند که امکان بارگزاری عکس را از گوشی تلفن خود حذف می کنند برای همین هم خیلی بهتر است که تصاویری که استفاده می شود دارای تگ و توضیح Alt باشد .

وبسايت موبایل و تلفن همراه در فروش شرکت ها تاثیر دارد و به اسانی مي تواند فروش شركت شما را افزایش دهد و برای شما جذب مشتريان تازه و جديد را به همراه داشته باشد . همچنین طراحی وب سایت نسخه موبایل تماس با شما و برقراری ارتباط با شما را براي مشتريان و کاربران آسان مي كند.

بنابراین يك سايت تلفن همراه حرفه اي در جذب تعداد بیشتر مشتری به شما کمک موثری خواهد کرد و در این زمینه نقش مهمی خواهد داشت .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021