طراحی سایت شرکت های تجاری و بازرگانی

شرکت های بازرگانی نیز همانند بقیه قشرها تمایل بسیار دارند تا از طریق اینترنت به عمده ی فعالیت های خود رسیدگی کنند و دیگر مثل گذشته تمایل چندانی به روش های استفاده شده ی قدیمی و سنتی ندارند . پس با درک این نیاز طراحي سايت بازرگاني يكي از طراحی سایت هایی است كه توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده و امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و اکثر شركت هايی که در زمینه بازرگاني فعالیت میکنند به دنبال طراحی کردن وب سایت و ايجاد سايتي براي کار و تجارت خود هستند تا به کمک وب سایت بتوانند اطلاعات واردات و صادرات خود را در جایی مشخص جمع اوری کنند .

تجارت خود را با کمک طراحی سایت به جهانيان عرضه کنید و خود را به انها بشناسانید . طراحی وب سایت بازرگانی اگر به درستی و هدف دار انجام شود می تواند شرکت را به هدف بالایی که دارد برساند و ان را به تمامی مشتریان خود بشناساند .

رقابت ها در میان شرکت ها در آينده اي بسیار نزديك، بیش تر شده و تمامی این رقابت ها در دنياي وب خواهد بود و دیگر تبلیغات دستی جوابگو نمی باشد بنابراین اگر شرکتی این تمایل را  دارد که پيروز رقابت ها باشد بهتر است در اين رقابت های وسیع و گسترده ، یک طراحی سايت بازرگاني خیلی خوب و موفق داشته باشد . يك طراحی سايت بازرگاني خوب شامل وب سايتي می شود كه بتواند دیده شود و در سرچ های گوگل رتبه و جایگاه بسیار خوبي به دست آورد ، یک طراحی سایت که برای بیننده مفید باشد و تمامي اطلاعات لازم را كه مورد انتظار کاربر می باشد به او ارائه دهد .

هر چه طراحی سایت بهتر و با مطالب جدید تر باشد بازديد كننده بیش تری به سمت طراحی وب سايت تان می ایند .

طراحی وب سایت بازرگانی و یا اشخاص و افرادی که کار بازرگانی انجام میدهند، از کارهای مهمی است که بعد از تاسیس شرکت بازرگانی باید آن را مورد توجه قرار داد. وب سایت به شرکت بازرگانی اجازه میدهد تا بدون محدودیت در زمان و مکان به فعالیت های خود بپردازد و با مشتریانش در ارتباطی متقابل باشد .

گرافیک سایت در طراحی سایت شرکت های تجاری بازرگانی بهتر است جذاب و ساده باشد تا این حس را در مشتریان خارجی و داخلی شرکت، بوجود بیاورد که شرکت به شکلی حرفه ای به فعالیت می پردازد . در ضمن طراحی سایت بازرگانی باید با توجه به نوع فعالیت شرکت، طراحی شود و سپس پیاده سازی انجام گردد. یعنی ویژگی هایی که سایت دارد و مسئله چند زبانه بودن سایت ، از لحاظ گرافیک و قالب کلی سایت، و بطور کلی امکانات وبسایت همه وهمه با توجه به نوع و حیطه ی فعالیت شرکت بازرگانی انجام می شود.

شرکت هایی که در زمینه بازرگانی به فعالیت مشغول هستند با داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ای و چند زبانه و با نمایش دادن محصولات و خدمات خود به مشتریان داخلی و خارجی، قطعا در زمینه جذب کردن کاربران خود موفق تر هستند و تجارتشان را به همه در سراسر جهان عرضه می كنند و در نهایت امر كسب و كار را رونق می دهند .

 

شرکت بازرگانی با داشتن یک وب سایت خوب در حقیقت به نوعی اعتبار شرکتش را افزایش می دهد و پایگاهی را درست میکند برای اطلاع رساني شرکت و ارتباطی متقابل که بين صاحبان شرکت و کاربران پدید می اید .

مهمترین مزیتی که سایت بازرگانی دارد ، مزیت بازاریابی جهانی است که برای شرکت به وجود می اید و شرکت می تواند از این طزیق محصولاتش را به همگان بشناساند . در واقع شرکت های بازرگانی مخارجشان را از راه مشتریان خود در سراسر جهان و از طریق واردات و صادرات کالا تهیه می کنند .

برخی از امکانات طراحی سایت شرکت های تجاری بازرگانی :

ماژول نمایش محصولات

ماژول خدمات شرکت

ماژول خبرنامه برای ارسال کردن ایمیل برای کاربرانی که در وبسایت ثبت نام کرده اند

گذاشتن نقشه سایت و مدیریت کردن بخش نظرسنجی در طراحی سایت بازرگانی

قرار دادن رزومه ی کاری از شرکت در سایت مورد نظر

نمایش منوهای سایت به صورت چند لایه‌ای

صفحه ارتباط با ما در طراحی سایت بازرگانی

امکان مدیریت بخش های مختلف سایت بازرگانی

ساختن صفحه برای وب سایت به تعداد نامحدود

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021