طراحی سایت انتشارات

این روزها استفاده از اینترنت بسیار رواج پیدا کرده است و در میان افراد زیادی هستند که از سایت های ادبی و فرهنگی خرید می کنند و این خرید های اینترنتی بیشتر در میان جوانان رواج دارد و ناشران و نویسندگان برای داشتن وب سایت احساس ضرورت می کنند .

جوانان دیگر به اندازه ی گذشته تمایل چندانی به خرید کردن از نوع سنتی ندارند اینکه به کتاب فروشی ها بروند و به جستجو در میان کتاب ها بپردازند و به جای آن ترجیه می دهند در منزل خود مانده و یا وقت خود را صرف کار دیگری کنند و به جای آن از طریق اینترنت خرید خود را انجام دهند .

بنابراین با وجود خریداران اینترنتی ، این فضا برای فعالیت های ناشران و نویسندگان مهیا میشود . نویسندگان با داشتن یک سایت شخصی می توانند نوشته های خود را با مخاطبانشان به اشتراک بگذارند و نظ آنها را در مورد کارهایشان بپرسند .

در طراحی وب سایت انتشارات می توان ماژول فروشگاهی به صورت آنلاین قرار داد و از آن در جهت فروش کتب مختلف منتشر شده بوسیله انتشارات استفاده کرد .

در حال حاضر ناشران کتاب و همچنین انتشارات های مختلف به سمت طراحی سایت انتشارات کشیده شده اندو قصد دارند تا از طریق طراحی سایت انتشارات خود را معرفی و مطرح کرده و از همین راه هم فرهنگی برای کتاب و کتابخوانی ایجاد کنند و در میان اقشار متفاوت جامعه رواج دهند.

طراحی وب سایت انتشارات اهداف و کاربرد های فراوانی دارد :

این وب سایت می تواند اخبار جدید و مورد استفاده ی کاربران را در اختیارشان بگذارد.

مراکز پخش و فروش کتب را در سایت انتشارات معرفی می کند .

نویسندگان و کتب خود را در سایت انتشارات معرفی می کند تا کاربران وبسایت با آنها اشنا شوند .

کتاب ها و محصولاتش را به صورت انلاین به فروش برساند .

گذاشتن اسامی کتاب های پر فروش در سایت به عنوان نوعی تبلیغ برای وب سایت مورد نظر

برقرار کردن ارتباطی دائمی و مفید با خوانندگان کتب وعلاقه مندان به کتابخوانی

معرفی کردن کتاب هایی که در انتشارات در حال چاپ شدن هستند و دادن توضیح مختصری درباره آنها به خوانندگان سایت

میتوان گفت ماژول فروشگاه اینترنتی یکی از ماژول های مهم در طراحی سایت انتشارات است . با استفاده از این بخش سایت میتوان محصولات انتشارات را به صورتی کاملا نوین و بدون دردسر به فروش رسانید زیرا فروشگاه هایی که الکترونیک هستند احتیاجی به انبار فیزیکی ندارند بنابراین در فضا و هزینه صرفه جویی میشود .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021