طراحی سایت مراکز تجاری

این روزها تجارت الکترونیک ، بازاریابی محصولات و فروش انها از طریق اینترنت بسیار باب شده است ، خیلی از افراد تمایل دارند با ماندن در محل کار یا منزل خود به خرید مایحتاج خود بپردازند و دیگر زمان و انرژی خود را صرف جابجایی برای خرید نکنند .

از مهمترین اهداف برای یک شرکت تجاری رسیدن به تجارت الکترونیک است و اینکه با استفاده از بازاریابی به شکل اینترنتی خدمات و محصولات خود را به تعدد بیشتر به فروش برساند و درامد زایی داشته باشند . لازمه ی رسیدن به این هدف طراحی سایت مراکز تجاری است .

معمولا شرکت های بسیار بزرگ که تنوع زیادی در خدمات و محصول دارند از طراحی سایت مراکز تجاری استفاده می کنند تا از این طریق محصولاتشان را به فروش برسانند. اکثر مراکز تجاری به علت داشتن تنوع زیاد در محصولات و خدمات مختلف آن هم در یک محل مشخص ، مکانی است مناسب برای فروش کالاها که مشتریان میتوانند به آن سر بزنند و از تنوع محصول استفاده کنند . البته این ایده ممکن است برای شرکت های کوچک با شکست مواجه شود زیرا آنها تنوع زیادی در محصولات ندارند و تعداد مشتری ها و مخاطبین وب سایت آنها کم است و جایی برای مانور ندارند .

طراحی وب سایت تجاری چگونه است ؟ وب سایت تجاری دارای مشاغل مختلف و فروش محصولات با چندین نوع متنوع در یک مرکز مشخص است . با طراحی وب سایت مراکز تجاری بصورت جامع میتوانید اقدام به معرفی و فروش محصولات کنید و درباره ی کل مجموعه توضیحات کاملی را در اختیار مشتریان قرار دهید تمام این کارها را با طراحی سایت خوب و مناسب میتوانید انجام دهید و با مشتریان و مخاطبین خود در تعامل باشید .

در طراحی سایت مراکز تجاری و بازرگانی میتوان امکانات زیادی را قرار داد که چند نمونه را به عنوان مثال ذکر کردیم :

ماژول اخبار برای قرار دادن اخبار محصولات تازه و جدید

ماژول نظر سنجی

عضویت در سایت برای مشتریان جدید

صفحه ارتباط با مشتریان

فروشگاه اینترنتی

منو ساز و مدیریت منوها و صفحات وب سایت

خبرنامه برای ارسال ایمیل

اعلام تاریخ حراجی ها و غیره

ساختن و طراحی سایت برای مراکز خرید و به نوعی معرفی کردن فروشگاه ها و محصولاتی که در مجموعه موجود هستند به همراه یک برنامه خوب بازاریابی می تواند به فروش محصولات و افزایش سود مجموعه کمک بسزایی کند.

در این سایت ها موارد امنیتی در مبادلات را نیز بصورت کامل رعایت فرمایید.

مسئله ی مهمی که مطرح میشود و باید به آن اشاره کنیم ، این است که سایت شما بعد از طراحی و معرفی باید دیده شود و یک سایت برای دیده شدن در موتور های جستجو، باید اصول سئو را رعایت کند. اگر بهینه سازی وب سایت و سئو برای وب سایت شما رعایت شود و کاربران کلماتی مرتبط با کار شما را جستجو کنند در نتایج حاصل از جستجو لینک وب سایت شما در رتبه های بالاتر دیده می شود و در نهایت ترافیک وبسایت شما افزایش می یابد و بازدیدکننده بیشتری به سمت سایت سرازیر میشود.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021