طراحی وب سایت مجله اینترنتی

نمی توان گستردگی استفاده از دنیای اینترنت را به آسانی نادیده گرفت و از آن چشم پوشی کرد ، همه با توجه به نیاز ها و کارهایشان کم و بیش مقداری از وقتشان را در دنیای اینترنت صرف میکنند ، بعضی ها به بازی می پردازند و عده ای هم به جستجو و مطالعه و غیره .

بسیاری از مردم در سراسر این جهان برای مطالعه روزنامه و مجلات خود نیز از اینترنت استفاده می کنند . آنها در منزل بوسیله لپ تاپ و یا کامپیوترشان یا حتی زمانی که بیرون از خانه هستند میتوانند به مطالعه بپردازند چون نرم افزارهایی هستند که مخصوص گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید بوده و کاربر میتواند از طریق این نرم افزارها و اینترنت گوشی خود به راحتی به مطالعه ی روزنامه و مجلاتی که دوست دارد بپردازد.

پس مخاطبان محدودیت زمان و مکانی از نظر مطالعه پیدا نمی کنند و در هر مکانی که باشند از طریق اینترنت به راحتی می توانند به روزنامه و یا مجله ی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند .

مجله های الكترونيكي و اینترنتی، نشريه‌اي هستند كه هم ويژگي مجلات چاپي را دارا هستند ، و هم امکانات خاصی دارند که در شماره‌ هاي پياپي منتشر میشوند آن هم به صورت الكترونيكي و بعد مورد استفاده قرار می گیرند .

این نوع مجلات را میتوان ذخيره کرد با فرمت PDF، یا صفحات آنها را چاپ کرد ، یا در صورت نیاز از طریق اینترنت یا سی دی آنها را منتشر کرد .

کاربر خیلی راحت حتی زمانی که در منزل خود در حال استراحت است می تواند از این مجلات استفاده کند و به مطالعه ی خود بپردازد .

طراحی سایت مجلات اینترنتی و طراحی وب سایت روزنامه اینترنتی از این رو و برای رفع نیاز کاربران مورد توجه عده ای قرار میگیرد .

برخی از امکانات طراحی سایت مجله اینترنتی

قرار دادن مطالب بصورت متنی و یا صوتی و تصویری برای کاربران ، تبلیغات از شرکت های تجاری برای مجله ی الکترونیک ، تعیین سطح دسترسی برای کاربران خاص ، قرار دادن اخبار مختلف و امکان ثبت و نمایش تاریخ برای انتشار اخبار ، قرار دادن آلبوم‌ های متنوع تصویری ، گذاشتن نظرسنجی در وب سایت و جمع آوری کردن نظرات مخاطبین وبسایت ، امکان فروش محصولات فرهنگی که با نام روزنامه و مجله از آنها یاد میشود ،نمایش دادن متون و مطالب به صورت متحرک و ثابت ، ثبت نام خوانندگان و مدیریت اعضای وب سایت ، امکان مدیریت منو‌ها و صفحات سایت و خیلی از امکانات دیگر که با توجه به نیاز مشتری در وب سایت قرار داده میشود .

با طراحی وب سایت مجلات اینترنتی و ساخت سایت مجله الکترونیکی شما خوانندگان خود را دارید که برای مطالعه بصورت روزانه و یا گاه گاهی به وب سایت شما سر می زنند و این گونه شما از طریق داشتن بازدید کننده آن هم به تعداد بالا و زیاد می توانید آمار بازدید وب سایت خود را افزایش دهید و با کمک تبلیغات به صورت متنی و یا بنری برای خود درآمد زایی و کسب سود کنید .

در ضمن در طراحی وب سایت مجله اینترنتی از گرافیک مناسب سایت استفاده کنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021