رنکینگ سایت

این روزها اطلاعات همه در مورد طراحی سایت و تبلیغات و بازدید های اینترنتی بالا رفته است . همه می دانند رتبه بندی صفحات سایت ها بوسیله ی ابزار page rank آغاز شد که امتیاز این رتبه بندی بین ۰ تا ۱۰ برای انواع سایت ها و وبلاگ و صفحات مختلفی است که در هر پایگاه اینترنتی قرار دارند ، افزایش رنک گوگل با اهمیت است و هر چه رنک وب سایت بالاتر باشد مزایایی که وب سایت در موتور جستجو دارد بیشتر خواهد بود .

رنکینگ سایت و اندازه گيري رتبه ی وبسايت در گوگل از روش هايی معتبر برای بررسي کردن وضعيتی است که وب سايتتان در حال حاضر در اينترنت دارد. در واقع این پیج رنک به نوعی اعتبار یک سایت حساب میشود .

رنکینگ سایت در بهینه سازی موتورهای جستجو تاثیر مستقیمی دارد .

هر چی رتبه ی سايت شما و رنکینگ سایت در گوگل از 0 تا 10 در گوگل بیشتر باشد وضعيت بهتري خواهید داشت يعني سايتی که رتبه 10 دارد در بهترين وضعيت ممکن قرار دارد   .

هر کسی میداند که از معتبر ترين روش ها براي تخمين زدن وضعيت وب سايت ، درجه بندي سايت در آلكسا است. تعداد سایت هایی که PageRank آنها 10 میباشد کم است و البته این یک پیج‌ رنک خوب و فوق‌العاده است .

از جمله سایت هایی که رتبه 10 را دارند می توان به Google.com , facebook و CNN.com اشاره داشت .

 

چند وقتی است که وبسایت alexa.com اقدام به منتشر کردن آمار رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها کرده است البته ممکن است این ارقام و اطلاعاتی که ارائه می شود برای رتبه بندی در سایت الکسا ۱۰۰درصد درست نباشد اما به هر حال این آمار از معتبرترین آمار رتبه بندی در دنیای مجازی است. سیر و روند رتبه بندی وب سایت ها در الکسا بر اساس تعداد و میزان بازدید کاربران از هر سایت و میزان دسترسی داشتن انان در بازه زمانی مشخص به سایت شما است.

رتبه بندی جهانی : بر طبق تعداد و میزان دسترسی که کاربران اینترنتی در یک روز به سایت یا وبلاگ شما دارند ، رتبه جهانی شما مشخص می شود .

رتبه کشوری : بر طبق تعداد دسترسی کاربران در یک روز ، از سمت کشوری که بازدید بیشتر را داشته اید رتبه کشوری شما مشخص شده و به شما تعلق می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021