طراحی سایت اختصاصی

ساخت و طراحی سایت های اختصاصی و شخصی برای افراد مختلف بسیار راحت و ساده است .

با طراحی سایت اختصاصی شناسنامه کاری بسیار معتبر برای معرفی خود و کارتان می توانید داشته باشید؛ چرا که یک وب سایت ضعیف می تواند خسارات زیادی را برایتان به بار آورد ولی اگر از همان ابتدا بتوانید یک سایت بسیار قوی و اختصاصی برای خود طراحی کنید می توانید یک چهره بسیار عالی از فعالیت تان را ارائه دهید، همین موضوع نقطه اعتماد مشتری به کار شما خواهد بود.

معمولا در طراحی وب سایت شخصی به معرفی افراد پرداخته می شود و این وب سایت ها دارای صفحه اصلی، گالری عکس و ویدئو ، صفحه ی تماس که شامل ایمیل و شماره تلفن و آدرس شخص است ، پروفایل شخصی و n صفحه ی دیگر که با توجه به نیاز شخص تهیه میشود .

در ابتدای امر برای طراحی وب سایت باید یک دامنه برای وبسایت انتخاب کرد .

دامنه ی سایت که به آن آدرس وب سایت هم میگویند باید مرتبط با محتوای صفحه ی سایت باشد, در انتخاب نام دقت کنید و نامی آسان و کوتاه را انتخاب کنید تا افراد به راحتی آن را در ذهن خود بسپارند و نام سایت شما را به راحتی فراموش نکنند . اگر نام دامنه ی شما مناسب انتخاب شود قطعا تاثیر زیادی بر روی رنکینگ سایتتان در موتورهای جستجوگر میگذارد . شرکت های زیادی هستند که کار ثبت نمودن دامنه را انجام میدهند .

بعد از این که تکلیف دامنه مشخص شد نوبت به فضایی میرسد که قرار است وب سایت شما روی آن قرار بگیرد ، توجه داشته باشید که انتخاب کردن هاست مناسب تاثیر مستقیمی در موفقیت سایتتان دارد .

اطلاعات سایت را بر روی هاست مورد نظر آپلود و بارگذاری می کنید. البته در سایت های شخصی هاست مناسب پهنای باند و فضای زیادی نیاز ندارد .

هدف از طراحی سایت اختصاصی ، انگیزه متقاضیان و مشتریان است ، آنها میخواهند در کنار وب سایتی که برای آنها ساخته شده از خدماتی خاص و منحصر بفرد به صورت الکترونیکی استفاده کنند .

برای این افراد استراتژی وب سایت و گرافیک وب سایت و انجام طراحی صفحات وب بر اساس استاندارد های روز دنیا حائز اهمیت است .

طراحی اختصاصی وبسایت در حقیقت راه و روشی در طراحی وب سایت است که در آن استفاده از اسکریپت های پکیجی و آماده انجام نمیگیرد و در عوض کار طراحی سایت درست و دقیق و با توجه به احتیاجات و نیازهای مشتری و درخواست کننده انجام می پذیرد .

در طراحی سایت اختصاصی قابلیت گسترش دادن سایت در آینده با هزینه ای کمتر انجام گرفته و سایت طراحی شده دقیقا مطابق با نیاز و خواسته های شما و مخاطبان وب سایت شما انجام میگیرد .

در طراحی سایت اختصاصی مطمئنا مشتری نیازهایی بسیار فراتر از طراحی سایت معمولی دارد، نیازهایی که با ترکیب فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرایی خواهد شد، معرفی حیطه کاری درست به مشتریان اولین قدم در موفقیت کسب و کار است. ماهیت هر سایتی این مهم را برای مشتری مشخص می کند که به چه منظوری راه اندازی شده، در طراحی این نوع از سایت ها نیز باید نهایت دقت به این مهم شود تا دقیقا سایت مطابق با خواسته های مشتری باشد.

البته برای رسیدن به این هدف مهم باید به کمک کارشناسان خبره ابتدا خواسته های مشتری تحلیل شود و سپس اقدام به طراحی گرافیکی سایت مطابق با نیازهای مشتری صورت گیرد در مرحله بعد طرح پیشنهادی به مشتری ارائه شود تا در صورتی که می خواهد تغییری در گرافیک سایت بدهد یا پیشنهادی دارد بتواند اعمال کند و در مرحله بعد برنامه نویسی وب سایت آن هم بر اساس نیازهای تحلیل شده باید انجام شود، در مرحله بعدی نوبت به آپلود سایت بر روی هاست تستی می رسد که طراحان می توانند چگونگی آپلود سایت را زیر نظر بگیرند و در صورت مواجه شدن با اشکالات فنی نسبت به رفع آن اقدام کنند در این مرحله نیز از مشتری خواسته می شود سایت را بر روی هاست تستی ببیند و در صورتی که نظری دارد به طراح سایت منتقل کند تا در تست نهایی بر روی سایت لحاظ شود در مرحله آخر آپلود سایت بر روی هاست اصلی صورت می گیرد که بازدیدکنندگان می توانند سایت را بر روی هاست اصلی ببینند.

طراحی سایت اختصاصی فرصت بسیار خوبی برای مشتریان به وجود می آورد چرا که در این گونه طراحی سایت ها معمولا خدمات و منحصربفردی به صورت الکترونیکی به آنها داده می شود. تمامی مراحل سایت به دقت طراحی و اماده شده و به هیچ وجه از قالب های آماده استفاده نمی گردد همین طور در طراحی سایت نهایت دقت صورت می گیرد. همچنین توجه به احتیاجات و نیازهای مشتری و درخواست کننده در وهله اول مورد توجه طراحان سایت است.

طراحی سایت اختصاصی به دلیل اینکه تمامی مراحل آن اختصاصی انجام می گیرد و استفاده از گرافیک و برنامه نویسی مختص همان سایت بوده و هیچ مشابهی ندارد حتی در آینده نیز با صرف هزینه ای کم قابلیت تغییر مجدد را نیز دارد چرا که ممکن است با توجه به تغییر نیازهای مشتریان لازم باشد در سایت تغییراتی صورت گیرد.

درخواست طراحی سایت اختصاصی با وجود اینکه با هزینه های زیادی همراه است ولی یکبار طراحی برای همیشه ارزش متقبل شدن این هزینه را دارد زیرا شما می توانید از طراحی سایت اختصاصی برای مدت طولانی استفاده کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021