طراحی سایت پزشکی و دکتر

طراحی سایت پایگاهی را برای شما در اینترنت فراهم میکند تا به فعالیت های خود در زمینه شغلیشان ادامه دهند.

در هر صنف و جایگاهی که باشید میتوانید یک سایت شخصی داشته باشید تا نیازهایتان را برآورده سازد .

یکی از اقشاری که به طراحی وب سایت نیازمند هستند پزشکان عزیز هستند .

طراحی سایت های دکتری و مراکز مختلف درمانی برای معرفی شدن پزشکان مختلف ، و برقراری ارتباط بهترو موثرتر با بیماران و مریض های این مراکز هستند. گرافیک و نوع رنگ و در واقع طراحی ظاهری این دسته از سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای برخی از پزشکان حتی رنگی را که در وب سایت به کار می برند حائز اهمیت بوده و هر پزشکی با توجه به تخصصی که دارد حیطه ی کاری خود را با رنگی خاص تزیین می کند و دوست دارد در طراحی سایت شخصی خود نیز از همان رنگ استفاده کرده و بهره ببرد.

نکته ای که برای بیماران و بازدیدکنندگان از سایت مهم است این است که کاربران بعد از ورود به طراحی سایت پزشکان میخواهند با خدمات طراحی سایت دکتر آشنا شده و خدمات کلینیک و یا بیمارستان را بصورت یک تور مجازی در وب سایت ببینند . طراحی وب سایت پزشکی باید به گونه ای باشد که امکاناتی مثل رزرو آنلاین و معرفی انواع خدمات موسسه را داشته باشد ، اسلاید تصاویری داشته باشد که وب سایت را جذاب تر کند .

دکتران با طراحی وب سایت و داشتن یک سایت شخصی و تخصصی ، مطب یا کلینیک خودشان را در دنیای اینترنت معرفی میکنند و از این راه با بیماران خود ارتباط کامل تر و بیشتری را برقرار می کنند .

طراحی سایت دکتر از این جهت بسیار مفید است که فرصتی برای دکتر ها پیش می آورد تا ارتباط مستقیمی با مخاطبان خود داشته باشند و بتوانند مطالب یا مقاله های خود را به بازدیدکنندگان ارائه کنند. طراحی سایت دکتر به نفع مخاطب نیز می باشد چرا که در مواقعی پیش می آید که نیاز به اصطلاحی علمی دارند و از طریق مراجعه به سایت دکتر می توانند جواب سوالات خود را بگیرند.

طراحی وبسایت دکتر بهتر است به صورت داینامیک طراحی شود و مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای اختصاصی باشند، همچنین مدیریت محتوا و به روزرسانی توسط خود دکتر یا تیم هماهش انجام شود؛ گرچه در صورتی که دکتر درخواست به روزرسانی مطالب و اطلاعات را به شرکت طراحی سایت بدهد توسط واجحد پشتیبانی مجموعه طراحی کننده سایت انجام می شود.

اگر یک وب سایت خوب با ظاهری مناسب داشته باشید مشتریان به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد و راحت تر به سمت شما می آیند و در بیشتر موارد سایت شما را به دیگران هم معرفی کرده و ناخوداگاه برایتان تبلیغات دهان به دهان را انجام می دهند که در نهایت تعداد بیشتری از افراد به سمت شما می آیند .

در طراحی وب سایت دکتر نکته بسیار مهمی که طراحان در آن باید دقت کافی و وافی داشته باشند این است که حتما رزومه و سابقه کاری دکتر را در سایت بگنجانند به گونه ای که بازدیدکننده قادر به دیدن سریع رزومه و آشنایی با دکتر شود، بعد از این صفحه، صفحه ای مجزا برای ثبت و مدیریت مقالات و اخبار مربوط به حوزه خاص دکتر و رشته وی باشد تا بازدیدکنندگان با ورود به سایت با اخبار آن حوزه نیز اطلاع پیدا کنند.

برای خود یک لوگوی زیبا و متناسب را در نظر بگیرید ، طراحی لوگو وبسایت دکتری اهمیت زیادی خواهد داشت زیرا آنقدر که لوگو در سایت به چشم می آید ممکن است به همان خوبی روی گوشی موبایل یا بر روی کارت ویزیت یک پزشک جالب و خوب به نظر نرسد. طرح لوگو سایت باید واضح و ساده باشد ، و در همه جا قابل دیدن و خواندن باشد .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021