بهینه سازی موتورهای جستجو

این روزها بازار بحث بهینه سازی سایت و سئو بسیار داغ است. هر چه بحث سئو جدی تر میشود شرکت‌های متعددی هم به بازار گرمی ادامه می دهند تا شاید بتوانند از آب  گلالود ماهی برای خود بگیرند، خیلی از این افراد دانشی در این زمینه ندارند و تنها اطلاعات کمی در زمینه وب سایت و طراحی سایت یاد گرفته‌ اند اما میخواهند از این راه برای خود کسب درامد کنند .

شرکت‌ ها و افرادی که ادعای انجام سئو را دارند، معمولا به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند . آن‌هایی که با قوانین گوگل پیش رفته و رفتار می‌کنند و دسته ی دیگر آن‌هایی که به اصطلاح خودشان گوگل را فریب داده و دور می‌زنند.

سئوی سایت فرایندی است که تقریبا وقت گیر بوده و کار یکی دو روزه نیست و دارای علم وسیعی است از طرفی هم دائما جزئیات آن در حال تغییر و تحول است و موضوع ثابتی نیست ، سئو وبسایت برای شناساندن بهتر وبسایت شما به موتورهای جستجو است تا وب سایتی که دارید بهتر دیده شود و مورد توجه قرار بگیرد در حقیقت موتورهای جستجو گر سایت شما را در صفحات اول جستجوها برای کاربران و درخواست کنندگان نمایش میدهند که نتیجه ی این کار بازدید هایی بصورت کاملا رایگان برای شماست .

 

سئو وب سایت کمک میکند که تعداد بازدید کننده ی سایت خود را بالاتر ببرید .

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو به شما این امکان را میدهد که با داشتن آمار و بازدید بالا توسط تبلیغات ، پول فراوانی را بدست آورید.

با انجام سئو و بهینه سازی سایت، اعتبار و شهرت را برای وب سایت و خودتان بدست بیاورید .

یکی از موثرترین روش هایی که برای بالابردن رتبه وب سایت لازم است انجام گیرد ، محتوای مناسب سایت است که باید برای آن زمان گذاشته شود و روی آن به درستی کار شود .

در وب سایتی که دارید نوآوری محتوایی داشته باشید، در آن مطالبی را بگذارید تا کاربران و بازدید کنندگان کاملا عادی علاقه ‌مند بشوند تا به آن مطالب انواع لینک ها را بدهند، در مورد نوشته ها بحث و گفتگو کنند و در اخر سایت شما را به همدیگر معرفی کنند. اگر محتوایی که در سایت دارید «واقعا» خوب و منحصر به فرد باشد، ناخودآگاه دیده میشود و مخاطبین با آن ارتباط برقرار میکنند .

افزایش ترافیک و رتبه سایت :

برای افزودن آمار بازدیدها باید چند کار مختلف را انجام داد از جمله : طراحی وب سایت خود را بر اساس و پایه ی استانداردهای سئو انجام دهید و بعد از اینکه کار طراحی سایت به اتمام رسید ، آن را به موتورهای جستجو بسرعت معرفی کنید ، رفتارهای مخاطبین و بازدیدکنندگان وبسایت خود را مرتبا آنالیز کنید و استفاده از لینک های مناسب را هرگز فراموش نکنید .

راه دیگری برای آمدن به صفحات اول در گوگل تبلیغ کردن در گوگل است که این راه البته هزینه بر است .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021