گرافیک وب سایت

در طراحی وب سایت علاوه بر متون و مطالب ظاهر هم اهمیت دارد و در جذب مخاطبین تاثیر مستقیمی دارد .طراحی قالب و لایوت و نوع چیدمان مطالب در صفحه های سایت را با کمک نرم افزار هایی متعدد مانند فوتوشاپ و کرول و... انجام میدهندو به آن طراحی گرافیکی سایت گویند.

طراحی سایت یک کار گروهی است و هر بخش از سایت را شخصی انجام می دهد ، بخش طراحی گرافیکی وب سایت را طراحان گرافیست انجام می دهند و باید بین طراح سایت و طراح گرافیست تعامل خوبی را برقرار کرد تا کارها به خوبی پیش برود و در اخر یک سایت جامع و کامل داشته باشیم که بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد .

گرافیک و رنگ وب سایت توسط طراح گرافیست انجام میگیرد ، او باید حرفه ای باشد و با چیدمان المان ها در صفحه های مختلف وب سایت آشنایی کاملی داشته باشد و کار خود را بخوبی بداند تا قالبی درست و بهینه برای وبسایت شما طراحی کند.

گرافیک سایت چیست ؟

سایت هر چقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی قوی باشد باز هم نمیتواند کامل باشد اگر گرافیک آن نادیده گرفته شود ، پس یک وب سایت مناسب و خوب وقتی خلق می شود که طراحی گرافیک وب سایت با حوزه ی برنامه نویسی وب سایت درکنار هم و با هم آمیخته شوند و شما همزمان وبسایتی با گرافیک برنامه نویسی اصولی و درست را خواهید داشت .

ترکیب کردن گرافیک با کیفیت و طراحی سایت خوب ، برای جذب مشتری و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان و خریداران ضروری و لازم است.

در سایت از فضای خالی استفاده کنید و با استفاده کردن از فضاهای خالی بجا خوانایی محتوای سایت خود را افزایش دهید تا کاربر در وب سایت شما گیج و سردرگم نشود.

طراحی سایت شما اگر از گرافیک سایت مناسب و زیبا بهره مند نباشد ممکن است بازدیدکننده را به سایت شما بکشاند اما بلافاصله بازدیدکنندکان وبسایت را ترک می کنند چون جذاب نبودن طراحی سایت یا به هم ریختگی و نا مرتب بودن آن کاربران و بازدیدکنندگان را گیج می کند و باعث سردرگمی آنها میشود .

طراحی سایت حرفه ای و مناسب، اگر هم تراز و مرتب باشد ناخود آگاه چشمان مخاطبین و کاربران و خوانندگان مطالب سایت را به طرف محتوای وب سایت راهنمایی و هدایت می کند.

اگر وب سایت طراحی گرافیکی درست و مناسب نداشته باشد عملا به نتیجه ای که مدنظرتان است نخواهید رسید .

افزایش ترافیک سایت، از فاکتورهای مهم و اساسی و کلیدی در پیشرفت وب سایت بوده ، زمانی عملی میشود که سایت به خوبی طراحی شده باشد و از گرافیک مناسبی برخوردار باشد تا به راحتی بازدیدکنندگان را جذب کند .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021