طراحی سایت خوب

هر کسی از ساخت سایت و داشتن آن هدفی را دنبال میکند و تمایل دارد با داشتن وبسایت به هدفش نزدیک تر شود .

میلیونها سایت در حال حاضر در اینترنت هست و روزانه به تعداد این وب سایت ها اضافه میشود .بنابراین رقابت بسیار سنگین و سخت است پس برای رسیدن به موفقیت باید از بقیه یک قدم جلوتر باشید .

از قسمت های مهم تولید کردن وب ، ایجاد کردن یک استراتژی قابل قبول برای برگشت و بازگشت سرمایه در اینترنت است.

به عنوان مثال اگر شخصی کسب و کار آنلاین داشته باشد ، وب سایت خود را منبع اصلی برای بازدید مشتریان و خوانندگان و بازدیدکنندگان در نظر می گیرد.

پس باید طراحی سایت را اصولی انجام دهید تا همواره مشتریان خود را راضی نگه دارید .

طراحی سایت خوب پروژه ای است که چندین فرد را درگیر خود میکند تا به اتمام برسد اما عملا کسانی که سفارش ساخت وب سایت را میدهند از انجام این مراحل بی اطلاع هستند .

 

نکات مهم استراتژی طراحی وب سایت:

هیچ گاه طرح اولیه وب سایت را پیشنهاد ندهید :

اجازه بدهید مشتری مواردی را که در ذهن دارد بازگو کند و هدف نهایی از طراحی وب سایت را توضیح بدهد و بعد از آن توضیحات ایده بگیرید اما خود به صورت مستقیم چیزی را به مشتری تحمیل نکنید که باعث نارضایتی او شود .

 

روحیه کار کردن تیمی :

در طراحی و ساخت سایت افراد زیادی درگیر میشوند و کارها هم زمان و با کمک این افراد انجام میشود بنابراین سعی کنید روحیه کار تیمی را داشته باشید .

 

تصاویر گرافیکی برای محصولات را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید و با راهنمایی کردن مخاطب و بازدیدکننده و گذاشتن لینک آنها را به سمت محصولات هدایت کنید . در ضمن محصولات را متنوع و با توجه به سلایق مشتریان تهیه کنید .

 

محتوای سایت :

محتوای سایت باید کامل و دقیق و بازگو کننده فعالیت های کاربر سایت باشد ، محتوا باید روان باشد و بازدیدکننده سایت را گیج نکند علاوه بر این از محتوای تکراری هم استفاده نکنید .

 

امنیت سایت :

مشتریان و مخاطبین سایت میخواهند اطلاعاتی که در سایت میگذارند حفظ شود و به راحتی در اختیار همه قرار نگیرد و گم نخواهد شد و در واقع حریم شخصی آنان حفظ شود . اگر وب سایت فروشگاه است باید از بستر امن SSL استفاده کنید. اگر از کاربران سایت قرار است ایمیل یا اطلاعات تماس گرفته شود باید به حریم شخصی آنها احترام گذاشته شود و اطلاعاتشان حفظ شود تا به راحتی اعتماد آنها را جلب کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021